Jak na výběr manometru?

Hledáte vhodné zařízení na měření tlaku a nevíte si rady, jaký typ manometru si vlastně  pořídit? A zároveň hledáte cenově dostupný i přesný manometr pro specializovanější požadavky? Pak zamiřte na e-shop společnosti Afriso, která je na trhu již od 19. století. Její dlouholeté zkušenosti se promítají i do kvality a rozsahu nabízeného sortimentu. Tato společnost se řadí mezi lídry měřící a regulační techniky na českém trhu.

Digitální nebo manuální manometr?

Při pořízení manometru máte v podstatě na výběr ze dvou možností, a to zda zvolíte analogový (manuální) nebo digitální manometr. Dříve v této oblasti panovaly jisté předsudky, že manuální manometr je oproti digitálnímu výrazně levnější a navíc přesnější, ale tomu již zdaleka tak není. Digitální manometry jsou už dávno cenově dostupné pro každého uživatele a navíc velice přesné. Kromě toho se snadno obsluhují a poskytnou vám paměť pro záznam měření a protokol o provedené zkoušce.

Nepostradatelný pomocník

Digitální manometry se tak stanou vašimi nepostradatelnými pomocníky při měření přetlaku, podtlaku i diferenčního tlaku, a to především v hydraulických a pneumatických zařízeních. Jedná se o přenosný měřicí přístroj, který využijete i pro kontrolu a nastavení tahu v komíně, ale i pro různé tlakové zkoušky potrubí či tlakových nádob. Způsobů použití je celá řada. Na přístroji oceníte také jeho ergonomický tvar a ochranu proti mechanickému poškození. Tento přístroj má velký LCD displej a zaručuje velice jednoduché ovládání pomocí 5 tlačítek.

Komplexní servis

Kromě dodávky měřících přístrojů zajišťuje společnost Afriso i školení, záruční a pozáruční servis. V jejich sortimentu najdete vysoce kvalitní a přesné přístroje renomovaných značek. U všech digitálních manometrů budete moci využít i nabídky příslušenství. Tato společnost se specializuje nejen na přístroje pro měření tlaku, ale i teploty či výšky hladiny. Nabízí jak analogové, tak i elektronické přístroje nejvyšší kvality. Pořiďte si digitální manometr za výhodnou cenu i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup