Ochrana rukou je to nejdůležitější

Při práci se neobejdete bez svých rukou. Aby vám mohly sloužit velmi dlouho bez jakéhokoliv rizika, budete potřebovat pracovní rukavice. Ty patří spolu s pracovním oděvem k tomu nejzákladnějšímu, co by na sobě lidé při pracovních činnostech měli mít. Rukavice nejenom, že ochrání vaše ruce při náročnější práci, ale dovolí se vám těmto činnostem věnovat s o mnoho větším nasazením. Důvodů, proč při práci používat rukavice, je hned několik:

  • Zlepšení úchopu různých předmětů (ve skladu, při práce s nástroji)
  • Ochrana proti žáru či dráždivým látkám (v laboratořích, při úklidu v domácnosti)
  • Hygienická bariéra mezi pokožkou a předmětem (v potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu

PracovníOchranaZ tohoto plyne, že rukavice je možné zakoupit hned v několika provedeních. Základem jsou pracovní rukavice ze silných a odolných materiálů, jako je vrstvená bavlna anebo kůže. Mezi moderní materiály však patří i různá kevlarová vlákna, která svými vlastnostmi předčí výše zmiňované materiály, avšak za vyšší pořizovací cenu. Velmi dostupnou variantou pracovních rukavic jsou klasické textilní rukavice namáčené do různých umělých materiálů, jako je nylon anebo latex. Nejlevnější variantou jsou jednorázové pracovní rukavice, které mohou být latexu, nitrilu anebo z tenké polyetylenové fólie.

Vybavte se pro náročnou i pohodovou práci

Určitě se chcete při pracovních činnostech cítit dobře. Rukavice vám dodají pocit jistoty, který je při práci velmi důležitý. Ať už pracujete v jakémkoliv odvětví, ve kterém jsou rukavice vyžadovány, určitě se budete cítit lépe, když je na sobě budete skutečně mít. Jestliže byste ocenili velký výběr těchto důležitých pracovních pomůcek, určitě se vám zalíbí internetový obchod pracovniochrana.cz, kde kromě rukavic najdete i pracovní oděvy ale také kvalitní pracovní obuv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup