Pod taktovkou kvality

Určitě každý z nás nejednou snil o tom, že si udělá ze svého povolání oblíbenou a ničím nenarušenou činnost, kterou bude bez problému a v bezpečí provozovat po celou řádku let. Jedním z mnoha  faktorů, jež hrají důležitou roli při spokojeném povolání je samozřejmě kvalitní a funkční oblečení, poskytující bezpečí a pohodlí zároveň. Přesně takovéto pracovní oděvy a pracovní zdravotní obuv nabízí společnost ,,Totalprotectwhite“. Při výrobě našeho zboží jsme využili antimikrobiální technologii CERTAINTY, sloužící k minimalizaci růstu bakterií. Pracovní oděvy do kuchyně, kuchařské rondony, nebo pánské zdravotní pantofle z naší nabídky minimalizují zápach a zajistí vám tak prvotřídní luxus.

Šťastný při svém povolání

V zaměstnání trávíme většinu času, a proto je důležité cítit se nejen pohodlně, ale hlavně bezpečně při tom, co dnes a denně děláme. Vysoké pracovní nasazení způsobuje, že se většina z nás nepříjemně potí, což je samozřejmě přirozený jev. S námi se vám ale podaří tuto skutečnost naprosto minimalizovat. Vyberte si u nás z přehledné nabídky obuvi pro zdravotníky, oděvů pro zdravotnický personál, pracovních oděvů do kuchyně, zdravotní obuvi Scholl a jiného kvalitního a funkčního zboží. Vámi objednané produkty vám co nejrychleji doručíme přímo na adresu vámi udanou, vy nebudete muset nikam chodit, vše vyřešíte z pohodlí domova a to ještě za vynikající cenu.

Voděodpudivá úprava vás ochrání

Jestliže máte jakýkoliv dotaz ohledně našich výrobků, anebo prostě jen potřebujete poradit s nákupem a výběrem vhodných oděvů a obuvi pro svůj personál, neváhejte nás kontaktovat v naší poradně. Ochotně vám vyjdeme vstříc a uděláme maximum pro vás spokojený nákup. Pokud máte pod sebou zaměstnance a záleží vám na jejich pohodlí a pracovním nasazení, nakupte jim z naší jedinečné nabídky zdravotní obuvi Santé, nebo pracovních oděců Dickies. Jednotlivé modely jsou propracovány do posledního detailu a mají dokonalý design. Při nákupu pracovních oděvů do kuchyně, zdravotní obuvi a jiných výrobků z naší nabídky nejenže neprohloupíte, ale zároveň i ušetříte. Těšíme se na vás!