Pronájem velkoplošné LED stěny

Chystáte se na velkou společenskou akci a rádi byste své hosty překvapili něčím zajímavým – prostě něčím, na co by nikdy nezapomněli a o čem by vyprávěli i svým ostatním známým? Zapomeňte na kouzelníky, skákací hrady a další zbytečnosti – raději si pronajměte velkoplošnou LED stěnu a promítněte něco zajímavého.

Kde všude můžu promítat?

Je docela jedno, jestli se chystáte mít hosty na zahradní párty nebo třeba v kongresové místnosti. Velkoplošné LED stěny nejsou omezeny výkyvy počasí – mohou být použity jak venku, tak v interiéru. Často jsou tedy využívány například na svatbách, kdy je novomanželům promítáno blahopřání od všech hostů, které natočili ještě před svatbou. Nebo při formálnější příležitosti, jako je například schůze představenstva a na velkoplošné obrazovce se promítají například grafy, namísto klasického plátna.

zbozi 2 2387

Kolik mne bude pořízení velkoplošné LED stěny stát?

A teď přichází na řadu ta nejdůležitější část – a to je otázka peněz. Řeknete si – proč bych měl utrácet tolik peněz za stěnu, když ji použiji jednou a kdo ví, kdy zase v budoucnu? V tomto případě doporučujeme pronájem velkoplošné LED stěny, který vás ve srovnání s jejím pořízením vyjde prakticky „za hubičku“. Cena nájmu je 1800 Kč bez DPH za 1 metr čtverečný. Nicméně budete potřebovat ještě pronajmout video procesor za 1500 Kč bez DPH, dále kabeláž, závěs nebo stojan. V případě zájmu vám samozřejmě bude připravena přesná kalkulace.

LED obrazovky v akci

Nejenom na soukromé události, ale také na velké koncerty a společenské události se hodí velkoplošné LED obrazovky. Ty mohou být totiž upevněny třeba přímo na pódiu nebo na korbě automobilu na speciálních konstrukcích. Tak můžete na velkoplošné obrazovce promítat přímo dění z akce všem přítomným návštěvníkům díky přenosu kamerového obrazu. Zároveň můžete tuto plochu využít jako místo pro reklamu, což vám sponzoři jistě rádi zaplatí.

Co říkáte na možnost pronájmu těchto LED stěn?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup