Parenterální výživa nejen v nemocnici

Na parenterální výživě je závislých mnoho pacientů. Jedná se o umělou výživu, která je aplikována přímo do krve v případech, kdy pacient není schopen přijímat potravu a z nějakého důvodu je nefunkční klasická trávicí soustava. Tyto důvody mohou být různé. Od těžkých střevních zánětů přes mentální anorexii až po případy, kdy selhávají ledviny či játra. Kvůli parenterální výživě ale nemusíte zůstávat v nemocnici. Pokud to ošetřující lékař dovolí a doporučí, můžete využít služeb agentur pro domácí zdravotní péči, jejichž kvalifikovaní pracovníci vám zajistí parenterální výživu u vás doma. Navíc, pokud lékař tento způsob léčby doporučí, je plně hrazen ze zdravotního pojištění.

ProCare Medical je specializovanou agenturou domácí zdravotní péče. Sídlí v Praze, ale své pobočky má i v dalších městech jako Liberec, Benátky nad Jizerou a Hradec Králové. V oblasti poskytování domácí zdravotní péče se pohybují již od roku 2006. Zajistí tak pro vás nejen parenterální výživu, ale řadu dalších služeb. Klasicky převazy ran, aplikace injekcí, dupv, ale také domácí umělou plicní ventilaci a převozy sanitkou.

Nemusíte stonat v nemocnici

Není třeba zůstávat v nemocnici, pokud to opravdu není nutné. Zeptejte se svého ošetřujícího lékaře, zda musíte zůstávat v nemocnici, pokud ne, využijte toho. Profitujte z domácího prostředí. Nejen, že budete v lepší psychické pohodě, ale vyhnete se i riziku nemocničních nákaz. Vaše rekonvalescence a návrat k původnímu stylu života a práci bude rychlejší a efektivnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup