seduca

Využijte kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Práce v sociálních službách si žádá nejenom blízký a pozitivní vztah k tomuto oboru, ale také patřičné vzdělání. K tomu jsou jako stvořené kvalifikační a rekvalifikační kurzy. Typickým příkladem je kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Brno. Ten pochopitelně probíhá i v mnoha dalších českých městech.

Co všechno se na kurzu dozvíte?

Kvalifikační kurzy tohoto typu vás do značné míry připraví na práci v sociálních službách. Dokazuje to nauka základní komunikace, úvod do psychologie ale i rozvoj komunikačních dovedností, základy ochrany zdraví a asertivní komunikace.

Je pravdou, že práce v sociálních službách není jenom o znalostech z konkrétního oboru. Do značné míry musíte mít přehled o přidružených věcech. Typickým příkladem je sociální právní minimum, výchovné techniky, ale také základy péče o domácnost. Jako budoucímu pracovníkovi nebo tomu, kdo si chce rozšířit obzory přijde vhod i prevence vzniku závislosti osob, zneužívání osob a krizová intervence. Více informací o možnostech takového kurzu vyčtete z internetového odkazu https://www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach.

Čerpejte vzdělání u profesionálů

Abyste si z podobných kurzů odnesli co možná nejvíce potřebných znalostí, je vhodné, aby vám je předával skutečný odborník. Na takové kvalifikační a rekvalifikační kurzy se zaměřuje Seduca. Vzdělávací agentura, která realizuje kurzy akreditované MPSV. Pyšní se týmem zkušených lektorů a dostupností po celém území České republiky. K významným osobám agentury patří primárně Jaroslava Slaná.

Proto neváhejte a rozšiřte své znalosti v oblasti sociálních služeb. Zacilte na odbornost, originální způsob prezentace informací a příznivou cenu kurzu. Vydejte se cestou zlepšování znalostí a praktických dovedností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup