Peněženky pro ženy, muže i ty nejmenší

Dámské peněženky, podobně jako třeba dámské deštníky, patří k nezbytným doplňkům módy, které mají zároveň důležitou funkci. Jaké typy peněženek můžete zvolit pro doplnění svého outfitu? Vybírat můžete například podle materiálů, ale také dle velikosti a samozřejmě designového provedení.

Dámské peněženky

U dámských peněženek je kladen mnohem větší důraz na styl, to ale neznamená, že by ženy nemyslely také na praktičnost. Co se týká materiálů, tak největší oblibě se těší dámské kožené peněženky, u nichž máte jistotu, že budou odolné a kvalitní. Kůže je jasnou volbou pro milovnice té nejvyšší kvality a přírodních materiálů. Dále jsou nesmírně oblíbené dámské peněženky z polyesteru, vyznačující se většinou nižší cenou než ty kožené, to ale neznamená, že by nebyly dostatečně odolné a pěkné na pohled. Jako peněženku lze ale použít i dámské psaníčko či kabelku, ale pouze tehdy, když je součástí také speciální přihrádka na peníze.

Pánské peněženky

I muži si potrpí na stylové doplňky k oblečení a pánské peněženky rozhodně nemusí být nudné. Ale, v tomto případě je kladeno více důrazu na funkčnost a určitou nenápadnost, jinak řečeno, pánové moc nemusí například křiklavé barvy či různé dekorativní prvky. I zde se najde zajímavá alternativa, kterou jsou pánské kožené tašky a ledvinky, podobající se svým použitím právě dámským kabelkám.

Ideální bude sladit pánskou peněženku s dalšími doplňky, jako jsou pásky, nebo třeba deštníky. Z říše pásků se nabízí stylové pánské kožené opasky, co budou dokonale ladit s koženou taškou či peněženkou, dále pak lze zvolit pánské elastické opasky vysoké pružnosti a přizpůsobivosti.

Pokud hovoříme o pánských deštnících, pak je zde dělení na pánské skládací deštníky a pánské holové deštníky.

Dětské peněženky

Speciální kategorií jsou dětské peněženky, jejichž motivy se pochopitelně liší od těch dospěláckých. Bývají pestřejší svými barvami a rozhodně jim neuškodí ani dětské obrázky.

Další typy peněženek:

  • Dolarovky
  • Klíčenky
  • Pouzdra na karty a doklady
  • Kasírky

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup