Rusňákova investiční skupina DRFG a její nadace

Investiční skupina DRFG se již dlouhou dobu snaží pomáhat v různých oblastech, zejména ve svém regionu. Kromě toho, že nabízí své dluhopisy ve svých fondech, na které jsou stále velmi dobré recenze, podporuje navíc celou řadu sociálních, kulturních, ale i sportovních projektů. Asi před rokem své podpůrné aktivity sjednotila do nově vzniklé Nadace DRFG. Ve společnosti DRFG pracuje mnoho lidí, kterým nejde jen o maximální zisk, ale podporují i mnoho potřebných ve svém regionu. Lokální patrioti zde realizují své vize a cíle. Zakladatel skupiny, vizionář a podnikatel David Rusňák, je bez diskuze velmi hrdý na to, že může díky své investiční skupině a nadaci pomáhat. Velký zájem je i nadále o jejich fond s nemovitostmi, na který si můžete přečíst i skvělé recenze.

Nadace DRFG a její projekty

Nadace podporuje různé oblasti, jako třeba festival Meeting Brno, který významně ovlivňuje veřejnou atmosféru nejen v Brně. Dalším projektem je podpora finanční gramotnosti mládeže, zejména té, jenž pochází z neúplných rodin, nebo třeba z dětských domovů. Nadace DRFG projekty nejen sponzoruje, ale pomáhá i vlastními kompetencemi. Mezinárodně je ukotvena v European Venture Philanthropy Association sdružující mnoho prestižních nadací velkých společností. Jmenovat můžeme německé finanční domy, automobilky nebo lichtenštejnskou knížecí banku. Vedle institucionálního ukotvení se přidala prostřednictvím Nadace DRFG i italská podnikatelská asociace Compagnia delle opere. Za Nadací DRFG jsou výsledky prostě vidět.

Firemní filantropie

Zaměstnanci finanční skupiny DRFG sami přispívají na konto Nadace DRFG a jdou příkladem. A příklady táhnou. Jde o velmi silný počin, který dokáže působit i navenek. Právě díky tomu se neustále přidává spousta jejich přátel, známých i spolupořadatelů festivalu Meeting Brno. Je to jako lavina, jen její dopad je velmi přínosný pro mnoho lidí. K příspěvkům pro poslední ročník festivalu, které dávají přímo lidé pracující pro investiční skupinu DRFG neustále přibývají další. Hlavní krédo společnosti DRFG zní: Všechno začíná setkáním. Jde o fungující metodu i osobní zkušenost členů této skupiny. Další recenze jistě ukážou, že Nadace DRFG má smysl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup