To nejlepší, co můžete v oblasti domácí zdravotní péče čerpat

O domácí zdravotní péči už jste určitě slyšeli. Domácí zdravotní péče se nemusí týkat přímo vás ale třeba vašich blízkých, o které se musíte postarat. V každém případě si musíte vybrat některou z agentur. Nevíte, na koho se obrátit? Na co se soustředit a podle čeho agenturu pro domácí zdravotní péči vybrat? Pokusíme se vám ulehčit výběr a zdůraznit to, co byste si měli ohlídat.

Za každých okolností je nejlepší, pokud máte hodnocení od někoho, komu můžete důvěřovat. Máte-li v širší rodině nebo mezi známými někoho, kdo domácí zdravotní péči využívá, zeptejte se jich na osobní zkušenosti. Další, kdo vám může s výběrem pomoci, je ošetřující lékař pacienta. Lékař moc dobře ví, co pacient potřebuje, má určitě s agenturami pro domácí zdravotní péči zkušenosti a také má potřebné kontakty v dané lokalitě.

To nejlepsi co muzete v oblasti domaci zdravotni pece cerpat

Na co se při výběru konkrétního poskytovatele zaměřit:

  • Agentura musí mít smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta. Aby byly služby hrazeny ze zdravotní pojištění, je toto podmínkou.
  • Místní příslušnost. Je třeba, aby byly zdravotní sestry v přiměřené dojezdové vzdálenosti. Ideálně tak do jedné hodiny. Zde záleží na aktuálním stavu pacienta.
  • Kompletní portfolio služeb. Agentura by měla pacientovi schopna zajistit všechny požadované úkony. Pokud potřebujete specifičtější služby, přepravu sanitkou nebo cokoli dalšího, je lepší mít všechno pod jedním subjektem.

Leadrem, stálicí a průkopníkem v oblasti domácí zdravotní péče je ProCare Medical. Agentura, která má ústředí a hlavní sídlo v Praze, ale pobočky má také v Liberci, v Hradci Králové a v Brandýse nad Labem. Svým klientům se snaží ve všem vyjít vstříc, disponují stabilním týmem zdravotních sester. Byli součástí pilotního projektu pro domácí umělou plicní ventilaci a nyní tuto službu zařadili do poskytované péče. Snaží se o to, abyste vy nebo vaši blízcí mohli stonat doma. Ve svém prostředí. Veškeré podrobnosti naleznete na www.procare.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup