presne nastaveni teploty

Přesné nastavení teploty v domácnosti vám zajistí regulátory teploty ACT

Správné nastavení teploty vody v radiátorech je velice důležité pro efektivní vytápění v zimních měsících. Právě proto je třeba zvolit vhodný regulátor teploty. Při hledání spolehlivého a uživatelsky přívětivého řešení doporučujeme vsadit na regulátor teploty ACT od renomované společnosti Afriso. Tato inovativní technologie nejenže zvládne kontrolu teploty ve vašem domě, ale také vám poskytnou bezproblémový provoz topného systému.

Přesná regulace

Regulátor konstantní teploty ACT od společnosti Afriso zajišťuje přesnou regulaci teploty vody v radiátorech s minimálním úsilím. Jeho jednoduché ovládání a kompatibilita s různými ventily navíc nabízí konkrétní nastavení v každé místnosti. Nový standard přináší také možnost nahrazení regulačních jednotek a servopohonu jediným zařízením, což zjednodušuje a optimalizuje celý systém vytápění v domácnosti. Výsledkem je tak efektivnější a jednodušší systém vytápění.

Snadná instalace regulátoru

Montáž regulátoru teploty ACT představuje velice snadný proces, jelikož stačí odstranit kolečko ze směšovacího ventilu a na něj nasadit regulátor teploty ACT. Instalace regulátoru je tak hotová během několika minut. Navíc je prováděna bez použití specializovaného nářadí. Mimo to regulátor teploty můžete použít pro ventily různých výrobců, takže vám odpadají starosti s hledáním regulátoru teploty pro konkrétní typ ventilu.

Regulátor s mnoha výhodami

Regulátory teploty ACT 343 a 443 ProClick přináší také řadu dalších výhod. Významnou předností regulátoru je například jednoduché ovládání s přehledným displejem, ergonomickými tlačítky a oboustrannou stupnicí, což zajišťuje monitorování a přesné nastavení teploty. Výhody zahrnují také tlačítko provozního režimu a možnost zakoupení kompletní sady s teplotními senzory T1 a T2. Společně s ventily Afriso tak můžete bezstarostně udržovat pohodu v domácnosti a optimalizovat výkon vytápěcího systému. S regulátorem teploty jednoduše dosáhnete maximálního komfortu v každé místnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup