Dentalni hygiena Praha 2 je klicem ke zdravym zubum

Dentální hygiena Praha 2 je klíčem ke zdravým zubům

Základem péče o zuby jsou bezpochyby pravidelné preventivní prohlídky. Avšak péče o zuby rozhodně nekončí tímto krokem. Aby byla péče o zuby kompletní, tak je nezbytné věnovat pozornost také dentální hygieně. Dentální hygiena je totiž nezbytným procesem pro zdraví našich zubů. Absolvovat ji můžete například v Dentálním Centru Urbánek. A jak často je doporučeno absolvovat dentální hygienu?

Profesionální dentální hygiena

Dentální hygiena je nedílnou součástí moderní stomatologie Praha 2. Ideální je ji provádět zhruba dvakrát až třikrát ročně. Správná péče o zuby totiž může předejít mnoha onemocněním, od zánětu dásní až po paradontózu. Nehledě na to, že kvalita a zdraví zubů by měly být na prvním místě, takže neváhejte dentální hygienu zahrnout do péče o své zuby.

Moderní metody a techniky

Dentální hygiena Praha 2 využívá širokou škálu moderních metod a technik. Profesionálové používají techniky odstraňování zubního kamene kyretami a ultrazvukem. Čištění pigmentací se provádí pomocí tryskajícího jemného písku smíchaného s vodou – air-flow. Veškeré úkony související s dentální hygienou jsou v Dentálním Centru Urbánek navíc prováděny s maximální péčí a odborností. Pohodlí pacientů je pro ně vždy na prvním místě.

Specializované poradenství a péče

Dentální hygiena Praha 2 však není pouze o čištění zubů. Je to také o poskytování specializovaného poradenství a péče. Každý člověk má totiž vlastní specifické potřeby a problémy se zuby, a proto je prací dentální hygieničky poskytnout také individuální podporu a doporučení. To zahrnuje doporučení vhodných produktů pro domácí péči, správné techniky čištění a další postupy, které pomáhají udržovat zuby v co nejlepším stavu.

Proto neváhejte a zahrňte dentální hygienu do své péče o zuby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup