I vy můžete přispět na pomůcky pro hendikepované

Možná jste to někdy zažili na vlastní kůži – za svou pomocí druhému jste uviděli konkrétní výsledek. Je to pocit k nezaplacení, zvláště když pomůžete hendikepovanému člověku. Právě z těchto pocitů vznikla nadace Drab Foundation, která má ve své gesci půjčovnu pomůcek pro hendikepované. Mezi tyto pomůcky pro hendikepované patří například antidekubitní matrace, která zabraňuje proleženinám u pacientů, jež pobývají na lůžku delší dobu. To se děje například u pacientů s amotrofní laterální sklerózou.  I vy můžete nabídnout pomoc při ALS tím, že se zapojíte do sbírky na pomoc takto nemocným lidem. Nadace Drab Foundation nabízí také pomoc autistům a pomoc při nemoci Alzhaimer.

Podpora vzdělávání je důležitá

logoV roce 2016 se spojí nadace Drab Foundation  s nadací Tiger Woods Foundation za účelem poskytování vzdělávacích programů mladým lidem z České republiky. Budou tak zajištěny desetidenní pobyty v zahraničním vzdělávacím centru v Kalifornii pro žáky od dvanácti do šestnácti let. Toto však není jediná podpora vzdělávání, neboť Drab Foundation také poskytuje podporu hudebníkům a sportovcům, případně sportovním klubům. Jednou ročně se koná sportovní akce pro podporu projektu Obědy dětem, což je v současné době jeden z nejaktivnějších projektů jmenované nadace. Aby do tohoto projektu mohlo být zařazeno co nejvíce dětí, které to opravdu potřebuji, chystá se aplikace, která bude umožňovat školám vyplňovat formuláře s žádostmi o zařazení dětí do projektu online.

Zapojte se do sbírek i vy

Aby bylo pro hendikepované, případně pro děti ze slabého sociálního prostředí, dostatek finančních prostředků na pomoc, zřídila nadace charitativní e-shop, který v současné době nabízí převážně oblečení. I vy můžete přispívat charitativními předměty případně se podílet přispíváním na sbírky. Pro založení sbírky je třeba vyplnit formulář, který najdete na stránkách nadace. Nadace rovněž chystá aukci vzácných předmětů. Ta se zatím připravuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup