Profesionalni zdravotni pece v pohodli domova

Profesionální zdravotní péče v pohodlí domova

V dnešní době si každý asi více než kdykoli jindy uvědomuje důležitost zdravotní péče. Pro mnoho lidí je však nemyslitelné a někdy i zbytečné, aby zůstávali v nemocničních zařízeních, když to jejich aktuální zdravotní stav nevyžaduje. Toto ovšem posuzuje ošetřující lékař pacienta a ten je také oprávněnou osobu, která může navrhnout a doporučit domácí zdravotní péči. Jedině v tom případě je také domácí zdravotní péče plně hrazena ze zdravotního pojištění pacienta.

Agentury specializované na domácí zdravotní péči prošly už poměrně dlouhým vývojem a v současné době neposkytují jen převazy či aplikaci injekcí, jak má zažito spousta lidí. Dnes pro pacienty zajistí i intenzivní péči či rehabilitaci. Některé z agentur tak provádějí třeba domácí parenterální výživu či domácí umělou plicní ventilaci.

Pro spoustu pacientů se tak otevírají možnosti, kdy mohou zůstat ve svém domácím prostředí, být u svých nejbližších a třeba se i vrátit k původnímu stylu života a práci. Pokud nyní odhlédneme od klasických nemocničních nákaz, i koronavir může být jedním z důvodů, proč domácí zdravotní péči upřednostnit. Pacient je navíc doma v lepší psychické pohodě, což prospívá jeho uzdravování a rekonvalescenci.

Na výběr mají pacienti poměrně dost agentur. Při výběru doporučujeme, abyste se zaměřili na to, aby měla agentura smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta. Na to, aby byli její pracovníci v případě potřeby v dojezdové vzdálenosti. Na to, aby byla agentura schopna zajistit všechny požadované služby a nemuseli jste je dodatečně objednávat u dalších subjektů. U pacienta se tak bude střídat minimum lidí a riziko nákazy koronavirem či jakoukoli jinou infekční nemocí se tak sníží na minimum. Mezi absolutní špičku v oblasti domácí zdravotní péče patří také pražská agentura ProCare Medical. Jejich pobočky naleznete nejen v Praze, ale také v Hradci Králové, v Liberci a v Brandýse nad Labem. Díky nim a díky jejich přístupu může doma stonat mnohem více pacientů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup