baleni zbozi

Jak v Praze zabalit výrobek zákazníkovi a ještě ušetřit?

Dobře zabalený výrobek je polovina úspěchu. Pokud chcete vědět, jak vaše výrobky dobře balit a při tom ještě ušetřit, přečtěte si tento článek.

Praha je v podstatě sát ve státě. Jsou tu vyšší platy než ve zbytku Česka, velké množství firem a žije tu desetina populace. Pokud i vy žijete v Praze a máte podnik, která nestíhá balení zboží, máme pro vás řešení. Svěřte tuto činnost externí firmě.

Levné zabalení zboží

Balení zboží Praha je cenově přijatelné. A navíc vám ušetří spoustu času. Vyberete-li si správnou společnost, pak dostanete i něco navíc. Například společnost Balino nabízí vlastní obaly, které sama vyrábí. Jelikož veškerý balící materiál vyrábí, je veškeré balení levnější a zároveň osobitější.

Kromě zabalení zboží Praha si tak můžete vytvořit i individuální požadavek. Problém není logo vaší firmy na balíčku, případně další designové značení. Obyčejné zabalení zboží ale také postačí. Balino vám ho totiž zabalí tak, že s ním budete moct jednoduše manipulovat a dobře ho skladovat. K dispozici navíc dostanete různé možnosti balení.

baleni zbozi

Foliování zboží

Mezi nejoblíbenější způsoby balení mezi zákazníky je foliování zboží. Technika foliování totiž využije dostupného prostoru na maximum. Na malý prostor můžete smrsknout více výrobků a zajistit, že nedojde k jejich poškození. Foliování zboží se využívá především u časopisů, drogerie, potravin či pití. Vidět ho běžně můžete na pultech obchodů u nerozbalených balení s pitím.

Využít můžete i speciální nabídky, kdy vám Balino zabalí dva výrobky do jednoho balení. Nejenže tak ušetříte místo ve skladu, ale tyto výrobky pak můžete jednodušeji prodat. Stačí nabídnout zajímavou cenu a zákazníci se určitě najdou. Balení vás navíc nepřivede na mizinu. Hlavní díky optimalizovanému procesu balení a vlastním zdrojům zaplatíte rozumnou částku. Při větším množství zboží tak můžete výrazně ušetřit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup