originální dárek - medvídek z růží

Překvapte vaší manželku nebo přítelkyni originálním dárkem

Blíží se výročí vašeho sňatku nebo toho, jak jste spolu již ve vztahu dlouho, či chcete svojí partnerce udělat jen tak radost? Hledáte jedinečný dárek, ale nevíte si rady co koupit, aby to bylo originální a zajímavé? Na dnešním trhu je k dostání nepřeberné množství možných dárků a nejrůznějších drobností. Ale co vybrat? V našem článku vám s výběrem poradíme a přineseme tip na velmi neotřelý dárek.

Buďte originální!

Pokud nechcete partnerce koupit klasiku, tak se vyvarujte bonboniéře nebo kytici. Buďte originální a kupte jí dárek, který je hitem poslední doby. Jedná se o dárek nazývaný medvídek z růží. O co jde? Jedná se o ručně vyrobeného designového medvídka z růží. Při výrobě medvídka se používá speciální druh 3D dekorativních růží. Ty se vizuálně nedají téměř rozeznat od přírodních růží a vytváří jedinečný dojem čerstvých květin. Na jednoho medvídka “padne” z výroby téměř 500 růží a celý se skládá výhradně ručně a vše se pečlivě kontroluje. Medvídek z růží je velmi trvanlivý dárek, deklarovaná jeho životnost je v průměru 5 až 7 let. Použité růže neztrácí během let svoji barvu. Tímto dárkem zajisté uděláte velkou radost a vaše partnerka si ho jistě zamiluje. Medvídci jsou k dostání v nejrůznějších barvách a s krásnou mašlí.

originální dárek - medvídek z růží

Kde medvídka z růží koupit?

Na webu společnosti Notta & Belle naleznete největší výběr medvídků z růží v České republice. Zde jsou k dostání medvídci prvotřídní kvality, kteří nezpůsobují alergie. Jedná o první firmu, která s tímto nápadem přišla. Medvídky dodávají do celého světa. Rychlost dodání je nejpozději do 4 pracovních dní od objednání. Současně s medvídkem z růží můžete také zakoupit krásnou dárkovou průhlednou krabičku. Společnost garantuje vrácení peněz, pokud se vaší partnerce nebude dárek líbit, tak ho můžete do 14 dní vrátit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup