Jaká je nabídka služeb MSC MetPro, a. s.?

Strojírenství se považuje za tahouna české ekonomiky. Je to obor, který měl, má a bude mít budoucnost, proto se nemůžeme divit tomu, že v tomto oboru podniká čím dál více lidí. Mezi jedničky v oboru strojírenství se řadí moravskoslezská jednička – firma MSC MetPro, a. s., která se dlouhodobě řadí k nejprestižnějším dodavatelům tvarových výpalků. Firma se pyšní nejen dlouholetou tradicí, ale také svou nabídkou služeb, kterou se výrazně odlišuje od konkurence.

Firma je známá také tím, že zpracovává skutečně obrovské množství materiálů. Pracuje nejen s oblíbenou ocelí, která je považována za nejstarší hutní materiál, ale také pracuje s nerezem, hliníkem, kotlovými plechy nebo speciální vysokopevnostní ocelí, která se nevyužívá ve všech podnicích.

Než přejdeme ke konkrétní nabídce služeb, je nutné poznamenat, že firma je zaměřena jen a pouze na zakázkovou výrobu tvarových výpalků.

zdroj: Pixabay.com

Jaká je nabídka služeb firmy MSC MetPro, a. s.?

Jak jsme zmínili, nabídka služeb firmy je velmi široká a bohatá. Právě nabídkou služeb (a také kvalitními službami a vřelým přístupem) se odlišuje od své konkurence. Nabídka zahrnuje tryskání materiálu, pálení materiálu, dále také ohraňování materiálu či vrtání a řezání. Nesmíme zapomenout na dopravu, která je také zahrnuta do služeb firmy.

Probíráme se jednotlivými službami

Jelikož díky službám je firma jiná než ostatní, pojďme si jednotlivé služby představit. Nejdříve se pozastavme nad ohraňováním materiálu. Ohraňování probíhá díky ohraňovacím lisům, na nichž probíhá nejen ohraňování tvarových výpalků, ale také se zde ohraňují plechy. Co se týče tryskání, tím se zbavuje materiál veškeré koroze a jiných nečistot, které k dokonalému výrobku nepatří.

Co se týče rovnání materiálu, to je prováděno na devítiválcové stolici, která dokáže zničit deformace materiálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup