Najděte si práci nebo brigádu podle svého gusta

Myslíte si, že najít práci dle svého gusta je nemožné, že až do důchodu jste odsouzeni trpět v práci, která vás nebaví? Ať už jste bez práce, nebo chcete práci pouze změnit, postupujte následovně.

Fáze rozhodnutí

Rozhodnout se změnit práci není vůbec jednoduché. Většinou je třeba zvážit, co je na současné práci, klidně i práci za rohem, tak špatné, že je třeba hledat jinou. Dobrým pomocníkem při těchto úvahách může být list papíru, na který napíšete do jednoho sloupce klady a do druhého zápory stávající práce. Rozhodnout se pak můžete podle toho, co převažuje.

Dále je důležité si ujasnit, co vlastně od nové práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník nebo práce Benešov očekáváte, jaké máte vzdělání, co umíte a co vás baví. Usnadní vám to hledání v nabídkách práce Havířov, nabídkách práce Valašské Meziříčí, nabídkách práce Litoměřice, nabídkách práce Písek, nabídkách práce Most, nabídkách práce Karviná, nabídkách práce Žďár nad Sázavou, nabídkách práce Beroun, nabídkách práce Cheb a snadněji rozpoznáte, jak velké jsou vaše šance uspět při výběrovém řízení. Pokud dospějete k rozhodnutí, že s hledáním nové práce Brno nebo nové práce Ostrava chcete začít, obrňte se trpělivostí a sebedůvěrou a pusťte se do toho.

Fáze hledání

Způsobů, jakými firmy hledají zaměstnance, je mnoho. Od úřadu práce, přes inzertní noviny, až po nabídky práce na firemních internetových stránkách. Existuje také mnoho internetových serverů specializovaných na nabídky práce a brigád. Mezi nejznámější a ověřené patří prace.cz, airjobs.cz a jobs.cz. Mnoho firem si usnadňuje práci a pověřuje hledáním nových zaměstnanců také personální agentury. Jakmile se zaregistrujete a pošlete životopis, agentura vás vyzve k vyplnění dotazníku, případně vás pozve ke krátkému pohovoru, některé vám může předložit i jazykový test.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup