domaci zdravotni pece

Specializované služby v rámci domácí zdravotní péče

Pokud jste si mysleli, že domácí zdravotní péče pacientům poskytne pouze základní zdravotnické úkony, tak právě pro vás jsou určeny následující řádky. Specializované agentury sice zajišťují klasické úkony jako jsou aplikace injekcí, odběry krve či převazy. Ale doba kráčí nezadržitelně kupředu a domácí zdravotní péče nesupluje už jen péči sociální, ale stává se nedílnou součástí zdravotních služeb. Samozřejmě je tato péče určená jen některým pacientům, jejichž stav to umožňuje a je stabilizovaný. Lékaři, nemocniční zařízení i zdravotní pojišťovny si však velmi dobře uvědomují důležitost tohoto způsobu léčby. Také proto realizují stále nové a nové pilotní projekty, při kterých se zavádějí další služby.

Vybrané agentury jsou v současné době poskytovat pacientům i velmi náročné úkony jako je například domácí umělá plicní ventilace, domácí parenterální výživa či domácí fyzioterapie. Samozřejmě musí tyto agentury splňovat velmi přísné požadavky nejen na vzdělání zdravotních pracovníků, ale také na technické vybavení. Mnoho pacientů však díky tomuto může přejít z nemocničních zařízení do domácího prostředí.

Naprostou špičkou v tomto oboru je určitě agentura domácí zdravotní péče ProCare Medical. Jejich mottem a cílem je, aby co nejvíce pacientů mohlo stonat doma. Také proto se aktivně účastní všech pilotních projektů a poskytují velmi široké portfolio služeb. Jejich hlavní sídlo naleznete v Praze, ale jejich pobočky jsou i v Brandýse nad Labem, v Liberci, v Hradci Králové, v Přibyslavi a v Táboře. Veškeré podrobnosti naleznete na jejich webových stránkách www.procare.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup