Výhodné nakupování (nejen) pro studenty

Hospodářská krize je snad již definitivně pryč, nicméně statistiky mluví neúprosnou řečí. Dvě třetiny absolventů českých vysokých škol by v roce 2013 přivítaly jako maximální nástupní plat odměnu ve výši 19.900 Kč měsíčně. 32 000 absolventů českých škol je přitom evidováno na úřadech práci jako uchazečů o zaměstnání. Oproti tomu před pěti lety, tj. v roce 2008, činil ideální nástupní plat absolventů vysokých škol 29.235 korun měsíčně. Ať již se Vaše osobní finanční situace v daném pětiletém období zlepšila, zhoršila, nebo zůstala stejná, jistě budete patřit k těm, kteří neradi utrácí více peněz, než by nutně museli.

Kdo šetří, má za tři, čtyři, pět…

Vynikající příležitostí jak stlačit svoje měsíční výdaje níže, aniž byste přitom museli opouštět svoje životní standardy, dosavadní kulturní návyky, apod. je nakupování na slevových portálech. Jste-li student nebo čerstvý absolvent, jsou tu pro Vás studentské slevy a poukazy, patříte-li již do skupiny pracujících, můžete si samozřejmě vybírat z velké nabídky slev ostatních. Přesvědčte se na některém ze slevových portálů o tom, že nakupování tímto způsobem je ve skutečnosti ještě jednoduší, než jste si mysleli. Například slevový portál vouchercloud je koncipován tak, abyste se v něm mohli snadno a rychle orientovat a nemuseli tak pracně „dolovat“ a vyhledávat Vámi vyhlédnutou kategorii slev.

Zajímavé slevy pro všechny studenty

Ve zvláštní „studentské“ kategorii lze na stránkách vouchercloud.cz nalézt přehledně seřazená jednotlivá studentská zvýhodnění. Jste-li student a chcete-li, aby Vám žádná ze slevových novinek neunikla, vyplatí se pravidelně kontrolovat akce především v této sekci. Předmětná kategorie totiž zahrnuje slevy jak na oblečení, sportovní či společenské akce, tak i poukazy do restaurací, zlevněné jízdné, vstupenky na hudební či filmové festivaly, atd., jinými slovy zkrátka vše, co bude zajímat snad každého studenta.

Počítejme společně…

Díky správnému výběru slevy z nabízených akcí budete moc ušetřit vcelku zajímavé částky a navíc si užívat života bez pocitu, že byste si museli něčeho odpírat. Nadto Vám zbydou peníze a čas na to věnovat se věcem, které Vás opravdu baví. Jinými slovy, nebojte se i Vy propadnout novému celosvětovému nákupnímu fenoménu – nakupování na slevových portálech přináší dvě výhody v jednom balení.

CZ infographic – infografikavyrobenátýmem z vouchercloud

Zdroj: vouchercloud


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup