Tandemovy seskok s padakem

Užijte si adrenalinový zážitek, na který se nezapomíná

Není snad většího adrenalinu než let volným pádem. Tandemový seskok je bezpečný, a přesto vám při něm bude tuhnout krev v žilách. Jak probíhá a na co se můžete těšit nebo dopředu připravit?

Tandemový seskok je bezpečný

Tandemový seskok nebude provádět sami, ale pod dozorem zkušeného instruktora, který bude během seskoku k vám připoutaný. Všechna výstroj je bezpečná a moderní, takže se skutečně nemusíte o sebe bát. Skákat dokonce mohou i děti od 8mi let i hendikepovaní. Věková hranice není omezená, jen pro lidi starší 65 let se doporučuje mít schválený skok od ošetřujícího lékaře. Seskok si můžete užít skutečně v každém věku.

Tandemový seskok padákem vám klidně i natočí na video

Tandemovy seskok s padakemJe běžné nechat si tandemový seskok padákem natočit i na video. Můžete si ho potom doma pustit a podívat se, co jste dokázali. Před samotným seskokem absolvujete několikaminutové zaškolení o tom, jak to celé probíhá a na co se můžete těšit. Po výskoku z letadla se několik desítek vteřin proletíte volným pádem a poté ve výšce 1800 m otevře instruktor padák. Následuje několik minut letu, při kterém si můžete užít pohled na svět z výšky.

Tandemový seskok padákem jako dárek

Tandemový seskok padákem je skvělým dárkem pro každého odvážlivce. Po něm vás přepadne neuvěřitelné euforie. Jde o zážitek, na který skutečně nikdo nikdy nezapomene. A jak probíhá přistání? To je také zcela v režii instruktora a samotné přistání s padákem se přirovnává k pádu z výšky 10 – 30 m. Skočit si mohou všichni, váhový limit je ovšem pevně dán. Osoba, která bude skákat, nesmí vážit více než 115kg. Tandemové seskoky se provozují z letadel L – 410 turbolet a AN – 2 DO 4000 metrů. Jde o nejkomfortnější a nejbezpečnější letadla pro tuto činnost.

Užijte si skok a vezměte i rodinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup