akiosurvey

Získejte zpětnou vazbu o čemkoliv. Jde to snadno a rychle

Potřebujete provést libovolné dotazníkové šetření týkající se spolupracovníků, vybrané skupiny osob nebo kohokoliv jiného? Pak k tomu využijte vhodných nástrojů. Dávno pryč jsou doby, kdy byste museli kohokoliv fyzicky navštěvovat nebo rozesílat e-maily. Dnes funguje online dotazník zdarma. Způsob, jak docílit požadovaného výsledku tím nejjednodušším způsobem, a navíc s přidanou hodnotou.

Dotazníkové šetření zdarma

V současnosti má zelenou vytvoření dotazníku online. Proces, který vám zabere velice málo času. Dotazníkové šetření proběhne prostřednictvím nástroje, jemuž nechybí opravdu nic. Volit můžete čtrnáct typů odlišných otázek, získáte responzivní vzhled dotazníku a okamžité výsledky.

Nejčastější typy otázek v online dotazníku se mohou týkat opravdu čehokoliv. Výjimkou není ani jejich větvení, diskvalifikace odpovědí nebo identifikace respondentů. Online dotazníkový nástroj zdarma dokáže opravdové divy, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.

A víte, co je na celém průzkumu tohoto typu to nejlepší? Jsou to hodnotná data, s nimiž můžete nadále pracovat. K tomu přispívá i export výsledků do různých formátů – CSV, XLS a PDF. Průzkum spokojenosti zákazníků, průzkum spokojenosti zaměstnanců a hodnocení spokojenosti zákazníka nebylo nikdy tak snadné, jako dnes.

Zpětná vazba s důrazem na bezpečnost

Když využijete nejčastější typy online dotazníkových šetření, můžete se spolehnout na to, že bude použita bezpečná komunikace. Nechybí ani vícejazyčná podpora nebo firemní branding dotazníku. Využijte dotazníky zapojení zaměstnanců a získejte informace, které pro vás budou hodnotné. Obdržte zpětnou vazbu, na základě níž můžete dále pracovat, připravovat změny a vymýšlet nové věci. Možností je v tomto směru více než dost, o tom nemějte žádných pochybností. Okuste snadný způsob získání zpětné vazby podle svých potřeb.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup