Kde získat kladný vztah k pohybu a sportu? No přece na dětském hřišti!

Pokud si přejete, aby vaše děti získaly dobrý vztah k pohybu a ke sportu, začněte s nimi již od nejútlejšího věku navštěvovat dětská hřiště. Ono totiž zábava na skluzavce, lezení na prolézačkách, šplhání, skákání i jízda na motorce nebo na tříkolce výrazně zlepšuje fyzickou kondici dětí.

Hlídejte, ale neomezujte

Na dětském hřišti je sice třeba být vždy ve střehu, je třeba své potomky ustavičně hlídat, nikoliv však stále napomínat (tam nechoď, tam nelez, spadneš, to určitě nezvládneš, to nedělej …), místo toho dítě na dětském hřišti podporujte v činnostech, které mu jdou a z nichž je nadšené. Je jedno, zda se jedná o házení míčem, jízdu na kole, skákání z lavičky nebo obyčejné stavění bábovek. Ať už se se svými dětmi dostanete na kterékoliv hřiště v České republice, například dětské hřiště Praha, vždy je chvalte za jejich pokroky. Velmi je tím povzbudíte.

Opravdový výlet prospěje celé rodině

I když jsou často dětská hřiště velkým kusem dětského světa, přece jen je dobré čas od času podniknout jako rodina opravdový výlet. Například do Českého ráje, Beskyd, Českého Středohoří, Českého Švýcarska, Jeseníků, Jižních Čech, Jižní Moravy nebo Prahy (tipy na výlet Jižní Čechy, tipy na výlet Český Ráj nebo tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Morava nebo tipy na výlet Praha). Podívejme se třeba na tipy na výlet Jižní Morava. Pokud nemusíte hory a spoustu sněhu, ale zato si rádi zaplavete, Novomlýnská jezera pod Pálavou jsou přesně tím, na co byste se měli zaměřit. Když pak ještě spojíte koupání s procházkou z Pavlova na Dívčí Hrad, která je určena i těm nejmenším dětem, musíte uznat, že je tento tip na výlet Jižní Morava opravdu skvělým tipem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup