Proč návštěvu na stomatologii Praha neodkládat?

Zajímá vás, jaké zdravotní následky může mít zanedbaná ústní hygiena, zanedbaná prevence v podobě návštěv na stomatologii Praha 2 a dentální hygieně Praha 2?

  • To vše může vést ke vzniku kazů, zánětlivých procesů v dásních a v celém závěsném aparátu zubů, ke kývání a bolesti zubů i k nepříjemnému zápachu z úst.
  • Zánětlivé procesy spojené s parodontitidou mohou vést dokonce ke zvýšenému riziku mozkových příhod, u těhotných žen vzniká v takových případech riziko předčasného porodu a nízké porodní hmotnosti.
  • V konečné fázi může docházet i ke ztrátě zubů, kterou je nutno nahradit zubní protézou či zubními implantáty Praha.

Co vás čeká na dentální hygieně Praha?

prevence1Svou spolupráci se zubní ordinací Praha začněte na dentální hygieně Praha, kde vám bude odstraněn zubní kámen, který se tvoří pod dásněmi a který sami odstranit nedokážete. Právě odstranění zubního kamene na dentální hygieně Praha 2 je základní součástí léčby parodontitidy. Po důkladném ručním vyčištění zubů bude dentální hygienistka pokračovat ultrazvukem, případně pískováním. Pomocí velmi jemného písku vám na dentální hygieně Praha odstraní zbytky kamene a pigmentace na zubech, které vznikly z potravy, pitím kávy, čaje nebo kouřením. Na závěr vám dentální hygienistka vysvětlí, jak se máte starat o zuby doma a jaké hygienické pomůcky přitom používat.

Mezizubní kartáček a dentální nit

Zcela jistě vám na dentální hygieně Praha 2, případně u zubaře Praha 2 bude doporučen mezizubní kartáček.

  • Je velmi pravděpodobné, že na důkladné vyčištění budete potřebovat několik mezizubních kartáčků různých velikostí. Málokdo má totiž mezery mezi zuby stejné.
  • Tam, kde jsou zuby velmi natěsno, takže mezizubní kartáček se mezi ně nedostane, je třeba použít dentální nit.

Dodržujte všechna doporučení  stomatologů Praha a dožijete s vlastními zuby. Je to určitě levnější varianta než se zubními implantáty Praha, i když velmi kvalitními.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup