Zpomalte stárnutí díky astaxanthinu

A nikdo, nikdo neví, co koho čeká, kromě beznadějných trosek stárnutí.“ – Jack Kerouac

Stárnutí se báli lidé odnepaměti. Nejen, že během něj přicházíme o svou krásu a šarm, ale také o vitalitu, zdraví, energii. A v současnosti je právě stárnutí veřejným nepřítelem číslo jedna. Boj proti němu je čím dál sofistikovanější.

Skutečně zpomalíte stárnutí

Ovšem mnohé metody zpomalení stárnutí mají za cíl pouze zakrýt tento proces. Tedy skrýt vrásky, šedé vlasy a povislou kůži. Ale samy o sobě se samotným stárnutím jako takovým nebojují. Avšak vy ode dneška můžete!

Nejnovější japonská studie totiž odhalila, že „král karotenoidů” astaxanthin dokáže stárnutí zpomalit.

Přírodní antioxidant proti stárnutí

Základem je účinná ochrana organismu proti oxidačnímu stresu. Ten může stát za řadou nemocí, jakými je například rakovina, neurodegenerativní onemocnění ale také právě ono stárnutí. A astaxanthin podle výše zmíněné japonské studie, na které se podíleli Nakahara-ku, Kanagawa nebo Nippon Medical School, dokáže tělo ochránit proti oxidačnímu stresu, a tím bojovat nejen proti závažným nemocem, ale také proti samotnému stárnutí.

Pokud si tedy chcete prodloužit mládí a mladistvý vzhled, zařaďte do svého životního jídelníčku i astaxanthin. Na pleť působí nejúčinněji kombinace vnitřní a zevní péče, určitě proto vsaďte také na kosmetickou řadu s obsahem astaxanthinu, které pleť omlazuje, revitalizuje, hydratuje a chrání před škodlivými vlivy.