Nezapomínejte na den otců 2019

Mezinárodní den otců je tak trochu opomíjeným svátkem. Přitom i otcové si zaslouží obdarovat stejně, jako matky na Den matek. Vzhledem k tomu, že tento svátek vychází na třetí červnovou neděli, je nejvyšší čas začít přemýšlet o tom, čím udělat tatínkovi radost.

Možností je v tomto směru více než dost. Pokud chcete Den otců 2019 pojmout opravdu originálně a netradičně, začtěte se do následujících řádků, kde naleznete ty správné tipy.

Nezapomenutelná jízda ve Ferrari

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně každý muž má rád rychlá auta, může být volba celkem zřejmá. Je to jízda ve Ferrari, která je zhmotněna v podobě zážitku. Svému otci můžete darovat jedno nebo dvě kola na polygonu, jež si užije po několikaminutové instruktáži. Jen málokomu se v životě poštěstí usednout do modelu Ferrari 488 Spider a proto je Den otců tou správnou příležitostí.

Kreativitě se však meze nekladou. Všichni moc dobře známe záliby svých otců, takže vedle auta to může být například vyhlídkový let vrtulníkem R44, zábava v podobě flyboardingu, indoor skydiving či střelba ze sedmi zajímavých zbraní. Věřte nebo ne, ale variant je více než dost. Musíte pouze vědět, kde takový dárek na Den otců 2019 vlastně pořídit.

Spolehněte se na zážitkovou agenturu

Zážitky se pochopitelně neprodávají jako rohlíky v obchodě. Nápomocen vám v tomto směru bude internetový portál https://www.firmanazazitky.cz/blog/nej-darek-pro-tatu-na-mezinarodni-den-otcu, kde se vám dostane náležité inspirace pro výběr originálního překvapení. Za vším stojí zážitková agentura Allegria, která se pyšní pestrým a bohatým produktovým portfoliem.

Letošní Den otců rozhodně nepromeškejte, a hlavně se vytáhněte s opravdu zajímavým a nezapomenutelným dárkem. Ať už to bude jízda ve Ferrari nebo jiný zážitek, jež vašemu otci doslova vytvoří úsměv na tváři a potěší na srdci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup