pouzite pneu praha

Vítejte v pneuservisu Praha 10!

Rádi bychom vám ukázali, jaké služby můžeme nabídnout. Jsme zkušený pneuservis Praha Michle a zároveň bazar pneu Praha, který poskytuje kompletní služby ohledně pneumatik a kol. Poskytujeme montáž, výměnu a opravy pneumatik, kontrolu tlaku v pneumatikách a kontrolu hladiny oleje. Také poskytujeme kompletní servis kol, včetně výměny brzdových destiček, kotoučů, řetězů a ložisek. Tomu samozřejmě předchází test brzd, test brzdových kotoučů, testy tlumičů, test podvozku a další.

Využijte široké nabídky služeb

Kromě výše uvedeného poskytuje náš pneuservis Praha Michle širokou škálu dalších služeb, včetně diagnostiky motoru, údržby motoru a opravy motoru. Naši zaměstnanci jsou zkušení, můžete se proto spolehnout, že váš vůz bude vždy opraven s největší péčí a profesionalitou. Víme, že potřebujete auto, které bude fungovat bezpečně a spolehlivě, a proto se snažíme poskytovat ty nejlepší služby. Uvítáme příležitost, abychom vám mohli pomoci s vašimi potřebami, ať už se jedná o koupi a montáž použitých pneu nebo opravu stávajících pneumatik, servis kol (geometrie kol, sbíhavost kol) nebo servis motoru. Pro více informací nás neváhejte informovat.

Měli byste vědět, že

Pneuservis Praha Michle je jedním z nejlepších míst v Praze pro všechny vaše potřeby v oblasti pneumatik a kol. Nabízí širokou škálu služeb, včetně geometrie kol, laserové geometrie, seřízení sbíhavosti, testů brzd a testů tlumičů.

  • Pneuservis Praha Michle nabízí nejen běžnou geometrii kol, ale také moderní 3D geometrii, která poskytuje přesnější a podrobnější informace o stavu vašich kol.
  • Seřízení sbíhavosti kol je důležitou službou, kterou byste měli nechat provést alespoň jednou ročně. Pneuservis Praha Michle nabízí kvalitní seřízení sbíhavosti kol, které vám umožní jezdit bezpečně a s jistotou.
  • Test brzd a test brzdových kotoučů jsou důležité služby, které byste měli nechat provést u svého vozu alespoň jednou ročně.
  • Stejné je to i s testem tlumičů a testem podvozku.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup