Výhodné ceny Citroën Praha

Vozy Citroën patří mezi dlouhodobě oblíbené a žádané. Je tomu jak v soukromém, tak ve firemním sektoru. Stojíte-li právě před rozhodnutím, jaký nový vůz si pořídit, určitě byste měli zavítat do společnosti C-car s.r.o. Jedná se o profesionálního autorizovaného prodejce těchto vozů, který přináší zákazníkům doslova nadstandardní přístup.

Citroen Praha v podání tohoto odborníka, to je prodej nových a ojetých vozů, včetně kvalitního servisního zázemí. Pomocná ruka vám však může být poskytnuta také v případě výhodného financování, pakliže chcete mít vůz na splátky. Výjimkou není ani pojištění vozidla.

Co nabízí C-car Praha?

Dopřávat si můžete plnohodnotné nabídky vozidel značky Citroën, a to v nejrůznějších příplatkových verzích a zajímavých výbavách. K dostání jsou vozy odlišných objemů, ale i barevného vyhotovení. Na své si tak přijde i ten nejnáročnější zákazník.

citroen novyVyužít můžete akčních slev jak na osobní, tak užitkové automobily. V rámci těchto cenových trháků lze ušetřit poměrně dostatek finančních prostředků.

Pakliže přemírou peněz zrovna neoplýváte, není nic jednoduššího, než sáhnout do nabídky ojetých vozů. C-car Svoboda vás může uspokojit i v tomto směru.

Získejte plnohodnotný a odborný servis

U tohoto zkušeného prodejce svůj nový vůz nejenom zakoupíte, ale v následujících měsících a letech také servisujete. K dispozici je totiž nadstandardně vybavený servis, jehož součástí je tým proškolených pracovníků a moderní technické zázemí.

K tomu všemu si můžete připočíst ještě snadný a rychlý nákup originálních náhradních dílů.

Citroën je volbou jistoty

Pořiďte si nový vůz, který vám bude přinášet pouze samou radost. Vsaďte na značku Citroën a konkrétního autorizovaného prodejce C-car. S výsledkem budete dozajista spokojeni, o tom nemusíte mít jakýchkoliv pochyb. Nízké ceny překvapí určitě každého.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup