Hledáte levné a ekologické vytápění? Vyzkoušejte kotel na pelety

Díky masově podporovaným Kotlíkovým dotacím jsou nyní kotle na pelety dostupnější než dříve! Oceníte jejich jednoduchou obsluhu, téměř bezpracnou údržbu nebo levný nákup paliva, na něž nepotřebuje žádnou speciální místnost.

Pelety do kotlů lze totiž skladovat třeba na chodbě vedle botníku. Nemusíte se obávat žádného nepořádku ani špatného prosychání. A samotný kotel je skladný téměř stejně – pořídíte-li si model od OPOP Biopel premium.

Vtěsná se i do velmi malých kotelen

Rázem tak můžete začít topit peletami i tam, kde jste s podobnou možností předtím vůbec nepočítali. Díky kompaktnímu půdorysu, kterým se může chlubit i peletový kotel Biopel premium, ho lze instalovat i v kotelně s dveřmi užšími než 70 centimetrů. Násypku na doplňování paliva je pak možné umístit na levou či pravou stranu kotle nebo ji bez obtíží převést až do další místnosti.

Potěší vysokou účinností

Hledáte-li ideální poměr mezi cenou, kvalitou a užitností, jistě vás potěší fakt, že účinnost peletových kotlů od OPOP vykazuje při správném užívání hodnoty až 92,8%. Přesně takové množství pelet proměníte v teplo účinně vytápějící vaši nemovitost.

Chytré automatické dávkování pelet je řízené ekvitermním čidlem, což spolu s vysokou účinností kotle šetří vaše náklady na použité palivo. Ruku v ruce pak jde i nízká spotřeba elektrické energie a nenáročná údržba peletového kotle.

Vybírejte z širokého příslušenství

Peletový kotel Biopel premium plus vám umožní připlatit si třeba za automatické odpopelnění nebo čištění hořáku, takže se vytápění peletami rázem stane stejně komfortním jako topení mnohem dražším plynem či elektřinou. Špíny a prachu se u těchto kotlů rozhodě obávat nemusíte!

Díky státní Kotlíkové dotaci lze navíc kotle na pelety zakoupit s až 70% slevou, vztahující se i na odbornou instalaci. Více na OPOP.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup