Reklamní předměty – nevíte, co vybrat?

Utrácet peníze za propagaci, která stejně nebude mít mezi lidmi dobrý ohlas je zbytečné. Pokud chcete dobrou reklamu, udělejte to chytře a dejte lidem přesně to, co chtějí. A všichni jsou rádi něčím užitečným obdarovaní. Reklamní předměty jsou tou nejlepší propagací.

Ušetříte a potěšíte

Pro firmu i pro potencionální zákazníky představují reklamní předměty tu nejlepší cestu. Firma si tak zaručí větší úspěch u lidí, než kdyby dala svou reklamu do některého z médií. Zákazník dostane něco užitečného, co se mu bude hodit a o firmě se tak dozví tou nejpříjemnější možnou cestou. Spokojenost tak zaručeně bude na obou stranách. I obyčejná reklamní propiska potěší víc než otravná reklama na internetu nebo v novinách. A firma navíc výrazně ušetří. Náklady se mohou lišit až o 99 procent.

reklamni predmety

Lidé si vás zapamatují

Reklama z rádia nebo televize utkví lidem občas v paměti. Jenže to spíše z toho důvodu, že její provedení je tak otravné, že ji lidé nemohou dostat z hlavy. Reklamní předmět s vaším logem se do paměti lidí také zapíše, ovšem ne tím otravným ale spíše příjemným způsobem. Čím častěji se lidé dostanou do kontaktu s vaším logem, tím více si vás i zapamatují. Značku firmy, od které dostaneme dárek si zapamatujeme, protože nám dárek přišel prostě vhod.

Zvolte správně

Aby reklamní předmět zaujal, musí být dobře zvolen. V první řadě musí být užitečný. Lidé si cení toho, co mohou používat běžně a co se jim hodí. Upomínkové předměty, které nemají užitnou vlastnost, většinou končí někde stranou. Naopak věci, které se dají prakticky využít, se dostanou do podvědomí a možná také do rukou více lidem. Je dobré zaměřit se také na obor podnikání a v tomto duchu propagační předměty zvolit.

Pokud pořádáte rovnou celou propagační akci, vyberte dárky, které na ní budete rozdávat podle toho, jaký charakter akce má. Pořádáte akci na dětský den? Obdarujte děti pastelkami, omalovánkami nebo bublifukem s vaším logem. Pořádáte večerní akci? Můžete dát každému z pozvaných hostů třeba láhev vína. Rozhodli jste se udělat jednorázovou akci v ulicích? Nerozdávejte balónky, ale vsaďte na propisky.

Když budou spokojení potencionální zákazníci, bude spokojení také i vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup