Seďte pohodlně a kvalitně

Kvalitní kancelářská židle je velmi důležitou součástí každé kanceláře. Mnoho lidí si myslí, že na sezení v kanceláři postačí nějaká obyčejná židle, na které se dá pohodlně sedět. Jenže najednou se začnou vracet domů s bolestni zad. Proč? Protože nekvalitní židle nám neposkytne oporu pro správné držení těla. Přesto, že se práce v kanceláři zdá jako fyzicky nenáročná, je to právě naopak. Evoluce nás totiž na dlouhé sezení nepřizpůsobila. Navíc, nesprávným držením těla během sezení si můžeme zadělat na opravdu nepříjemné zdravotní problémy. Od tenisového loktu, až po vyhřeznuté ploténky.

Jak tedy má taková kvalitní kancelářská židle vypadat?
Rozhodně musí splňovat několik požadavků. Jedná se především o tyto:

  • Anatomický tvar
  • Nastavitelná výška sedu
  • Pohodlný sedák
  • Možnost otáčení o 360°
  • Polohovatelné područky
  • Stabilní a snadno pohyblivý podvozek

kancelarska-zidle-fler-1-1-zdarma-cervena-default

Tyto požadavky jsou základem. Pokud židle do kanceláře disponuje ještě dalšími výhodami, jako například tlumením nárazu při dosedu, je to ještě lepší. Pro správný výběr je jistě také ale velmi důležitý design kancelářské židle a druh čalounění. Židle se totiž stane součástí naší kanceláře, a proto do ní musí skvěle zapadat.

Kvalita za skvělé ceny

Možná Vás teď napadá, že už víte, jak kvalitní židli do kanceláře vybírat, ale stále nevíte kde. I na to pro Vás máme odpověď. Přinášíme Vám internetový obchod s opravdu širokou nabídkou kancelářských židlí, za skvělé ceny. Můžete zde vybírat kožená kancelářská křesla, kancelářské židle otočné, zdravotní kancelářské židle, luxusní kancelářské židle, kancelářské židle bez koleček a mnoho dalších druhů.

K již tak nízkým cenám pro Vás ještě často připravujeme různé slevové akce, z nichž je nejoblíbenější 1+1 zdarma, kdy můžete získat dvě kvalitní kancelářské židle za cenu jedné.

Udělejte něco pro své zdraví a kupte si kvalitní kancelářskou židli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup