Mateřská školka Praha – jak to vypadá ve školce, kde bude vaše dítě spokojené?

Výběr školky patří k nejdůležitějším věcem v životě rodiče i dítěte. Rodič musí mít jistotu, že je o jeho dítě dobře postaráno, zatímco je v práci. I když je každý začátek pro dítě i pro jeho rodiče těžký, časem se ukáže, že školka byla ten nejlepší krok. Mateřská školka Praha se postará o to, aby to tak bylo.

Nevíte, jak se rozhodnout?

Pro své děti chceme přece jen to nejlepší, a i když si možná myslíte, že nejlépe mu bude jen s vámi doma, opak je pravdou. Děti kolektiv potřebují, ve školce se seznamují s novými kamarády, ale i s dospělými, kteří jsou pro ně autoritou mimo vás. Dítě se ve školce osamostatní a osvojí zvyky a dovednosti, které do budoucna bude potřebovat. Nebojte se tedy do školky své dítě s klidným svědomím dát, jen vyberte takovou, abyste byli všichni spokojení. Vy i vaše dítě.

soukroma materska skola praha skolka profamily

Je to jen na vás

Následuje otázka, zda zvolit soukromou mateřskou školku nebo tu státní. Nic proti státním zařízením, ale pravdou je, že v soukromé školce bude mít dítě individuálnější přístup a celý personál školky se vám bude vždy snažit vyjít maximálně vstříc. Ať už se to týká zvyklostí dítěte, jeho povahových rysů nebo doby, po kterou dítě ve školce může strávit. Pokud máte obzvláště časově náročnou práci mateřská školka Praha má otevřeno až do 19 hodin. To ve státní školce nenajdete.

Kamarádi a zábava

Dítě se ve školce nejen učí něco nového, poznává, ale také si hraje. Pro děti z mateřské školky v Praze je připraveno několik aktivit, do kterých se všechny děti podle chuti mohou zapojit. Dítě se tak může začít učit základní anglická slovíčka, hrát na flétnu, zahrát si tenis, naučit se tancovat, zacvičit si jógu nebo trénovat svou zručnost v keramice. Samozřejmostí jsou také kulturní akce jako divadlo nebo cirkus. Program školky je navíc navržen tak, aby vyhovoval dítěti přímo na míru s ohledem na jeho věk, fyzickou a psychickou připravenost.

Dejte dítě do předškolního zařízení, ze kterého se mu nebude chtít domů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup