Vestavné spotřebiče

V moderní a vkusné domácnosti si najdou bezesporu své místo na slunci také vestavné spotřebiče. Hlavní výhoda spočívá především ve velké úspoře. Pokud využijete ve své kuchyni právě vestavný spotřebič, ušetříte neuvěřitelné množství prostoru, se kterým pak budete moci efektivněji pracovat. Na vestavných spotřebičích je skvělý také vzhled. Spolu s dalšími komponenty vaší kuchyně vytvoří dokonale sladěný designový celek, ve kterém bude vaření a další domácí práce zábavou. Které vestavěné spotřebiče se vám tedy nejvíc vyplatí a stanou se nezbytnou součástí vašeho domova?

vestavne spotrebice kuchyneKvalitní a snadné vaření i pečení

Chcete-li připravit chutná jídla na spolehlivé varné desce, která má navíc styl, bude pro vás ideální pořízení právě zabudované varianty indukční varné desky. Současné varné desky jsou zcela bezpečné, dochází k ohřevu jen samotného dna hrnce, případně pánve. Rychlost ohřevu vás i přesto překvapí. Krásný design mají také vestavné trouby, které mohou nabízet dokonce moderní vylepšení v podobě pyrolýzy. Modely vybavené tímto systémem jsou bezpečné, neboť dochází k čištění trouby  vysokým žárem. Pečení, vaření, dušení i další přípravy pokrmů jsou v této troubě dokonale efektivní. Výhodnou variantou nám může být set trouby a varné desky.

vestavne spotrebice trouba a plynova deskaIntegrované chladničky, mrazáky a myčky

Nevýhodou volně stojící ledničky nebo mrazáku je minimalizace prostoru, navíc nevypadají příliš vkusně i v nerezovém provedení. I proto využijte vestavby, které se vyznačují jednoduchým otvíráním. U myček na nádobí pak lze vybírat ze dvou variant, kdy jako lepší se jeví ta s horním ovládáním. Jakmile otevřete myčku, je možné nastavit přesný program, který vám bude vyhovovat. Myčka bude ve skříni tak dokonale ukryta, že si jí návštěvy ani nevšimnou.vestavne chladnicky

Další vestavné spotřebiče do domácnosti

Spousta lidí si myslí, že mezi vestavné spotřebiče patří hlavně již zmiňované chladničky nebo myčky, ale není tomu tak. Krásně vypadají také další vestavby. Zejména pak mikrovlnné trouby a fritovací hrnce se pro tyto účely dokonale hodí. Jsou sice zdánlivě malé a nevýrazné, avšak v zabudované podobě mohou vytvořit zajímavý funkční i designový prvek.

vestavne spotrebice prackaPro přípravu oblíbené ranní kávy, použijte nejlépe vestavný kávovar, vyznačující se kompaktností. Vestavné spotřebiče nemusíte používat jen v kuchyni, hodí se dobře také do dalších místností domu. Například v koupelně se bude vestavná pračka rozhodně dobře vyjímat, vždyť tam je často třeba ušetřit nejvíce místa.

Nabízíme vestavné spotřebiče od prověřených výrobců, jako jsou: Electrolux, Teka, Whirlpool, Küppersbusch, Miele, Mora, Siemens, AEG, Bosch, Brandt, Beko, Bauknecht, Blomberg a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup