drevena krabicka

Do dřevěné krabičky můžete ukrýt nejen dárek

Většina z nás po dřevěné krabičce sahá v momentě, kdy například přemýšlí nad tím, jak zabalit dárek anebo hledá originální předmět, který by bylo možné dekorovat. Do dřevěné krabičky je však možné ukrýt mnoho různých tajemství a je jen na vás, komu její obsah ukážete.

Uložte do dřevěné krabičky vzpomínky

Ty nejkrásnější vzpomínky jsou ty z našeho dětství. Uchovejte je pro sebe, pro své děti, ale i pro všechny, kterým právě na tom, jak vaše děti prožívaly svoje životní mezníky bude záležet. Roztomilá dřevěná krabička určená k uchování vypadaných mléčných zoubků se může stát krásnou připomínkou dětství vašeho drobečka, kterou mu můžete uchovat až do dospělosti. Pro mladého člověka může být pak zajímavé probírat se svými vypadanými mléčnými zuby a vzpomínat na okolnosti, které provázely jejich uložení do krabičky. Některé dřevěné krabičky na mléčné zoubky navíc nabízí i možnost uložení prvních vlásků anebo dokonce zaschlého pupečního pahýlu. Dřevěnou krabičku na zoubky tak můžete plnit prakticky od narození vašeho děťátka. Vybírat si navíc můžete z různých designů a provedení v závislosti na tom, jestli se vám narodila holčička nebo chlapeček.

Krabička na zoubky se jménem

Některé krabičky na mléčné zoubky si můžete navíc nechat potisknout vlastními originálními nápisy se jménem dítěte, jeho podobiznou a podobně. Díky tomu je možné krabičku individualizovat a přizpůsobit ji na míru vašemu děťátku. Do krabičky zároveň bývá možné zaznamenat osobní údaje vašich dětí, tedy jejich jméno, příjmení, výšku a váhu při narození a samozřejmě i datum narození. Dřevěnou krabičku na mléčné zoubky můžete také použít jako nápaditý dárek od Zoubkové víly, který váš nejmenší dostane při příležitosti vypadnutí či vytrhnutí prvního mléčného zubu.

Zabalte krabičku do krabičky

I dřevěnou krabičku na mléčné zoubky musíte, pokud ji chcete darovat, nápaditě zabalit. Jak jinak zabalit dřevěnou krabičku než zase do dřevěné krabičky. Máte-li doma malou princeznu, volte klidně dřevěnou krabičku větší, kterou bude moci později vaše dcera použít například jako šperkovnici anebo skrýš pro svá tajemství, která by měla zůstat skryta zrakům nepovolaných.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup