Vyberte si plesové šaty, v kterých zazáříte

Plesová sezóna je v plném proudu a jako každý rok, tak i letos je plná nádherných rob a elegantních smokingů. Pokud se chystáte do víru protančené noci, poradíme vám, na co vsadit a s jakými šaty letos určitě ve společnosti zabodujete.

Plesové šaty na tisíc způsobů, vede jednoduchost a třpyt

Rozhodně zapomeňte na přehnaně nazdobené dortové šaty, ty fungují jen v případě Popelky. Stejně jako už několik let, i letos jsou nejlepší volbou plesové šaty rafinovaných střihů zdůrazňující ženskost. S dobrým střihem musí korespondovat také materiál, díky kterému vaše křivky krásně vyniknou a zároveň nenápadně zakryjí to, co nechcete vystavovat světu na odiv. Co se týče barvy, černá zůstává nesmrtelná, nikdy s ní nic nezkazíte a v kombinaci s krajkou udělá z šatů luxusní záležitost. Krajka je ovšem vítaná i v jiných barvách. Je pořád velice trendy a žádaná.

Plesové šaty Jovani 67650B

Prodej plesových šatů je v plném proudu

V současné době běží prodej plesových šatů na plné obrátky, a to jak v obchodech s luxusním zbožím zvučných značek, tak i v těch, které vaši peněženku nezruinují. Kromě plisování a sexy krajek můžete vsadit také na třpytivý lesk. Tady ovšem pozor, aby ho nebylo příliš a nevyzněl kýčovitě a levně. Celkový outfit nezapomeňte doplnit vhodnou obuví, která bude nejen šik, ale také alespoň trošku pohodlná. Proto zbytečně vysoké jehličky nechte ve skříni a pořiďte si méně okázalý model.

Šperky by měly být decentní, aby celkový dojem podtrhly, u kabelky či psaníčka můžete fantazii uzdu popustit a dopřát si trochu barev. Pozor však na příliš mnoho barevných kombinací, potkat by se neměly víc než dvě.

Dlouhé plesové šaty zakryjí nedostatky postavy

Pokud máte nějaké to kilo navíc a v krátkých modelech se necítíte dobře, pak jednoznačně zvolte dlouhé plesové šaty. Jejich výběr je přímo neskutečný, od rafinovaných sexy šatů, až po decentní róby vhodné i pro nekonfekční velikosti. Horní část šatů můžete vybírat podle toho, co je vám bližší – buď s hlubokým nebo lodičkovým výstřihem, s ramínky, rukávy, nebo bez nich. Záleží jen na vás.

Nezapomeňte, že vlasy jsou korunou krásy. U večerních společenských akcí to platí dvojnásob. Vybrat se na ples v krásné róbě, ovšem bez zásahu profesionálního kadeřníka by byl prohřešek vůči vlastní eleganci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup