Hotel TOP Benecko

Hotel pro rodiny s dětmi, kde nuda nemá šanci

Když jsem s manželem hledala vhodný hotel pro rodiny s dětmi, ve kterém bychom mohli strávit svou první dovolenou ve třech, narazila jsem čistě náhodou na velmi proslulý hotel TOP Benecko, který prošel velmi náročnou rekonstrukcí a přímo vybízel k tomu, abychom ho s rodinou navštívili. Slovo tak dalo slovo, a o letních prázdninách jsme vyrazili vstříc zážitkům právě na toto velkolepé místo, na které pěl každý pouze chválu. Musím uznat, že mě zaujal nejen samotný hotel, nýbrž také tamní prostředí, které přímo k letním, a dokonce i k zimním radovánkám.

Hotel pro rodiny s dětmi, ve kterém výborně vaří

Náš syn je velmi vzorný strávník avšak, pokud mu něco nechutná, nepozře to. V hotelu TOP Benecko ovšem nebylo dne, kdy by nežadonil o přidání porce. Jsem si stoprocentně jistá, že za náš týdenní pobyt přibral nejméně tak pět kilo a já i manžel nejméně deset. Přesně takto skvělou kuchyni by měl mít každý hotel pro rodiny s dětmi. Syn mi ihned po našem návratu sepsal, co by si ode mě přál uvařit a nejlépe stejně tak chutně, jako v hotelu. Uznám, že ač se nepovažuji za špatnou kuchařku, úkol to byl nelehký.

Hotel TOP Benecko

Děti zde nemají čas se nudit

Každý správný hotel pro rodiny s dětmi, by měl mít zařízený náhradní plán pro případy, kdy je venku pod mrakem či dokonce prší. Hotel TOP Benecko, má vše pod palcem. Propršených dní jsme sice měli pomálu, avšak přesto nejméně dva dny velmi vydatně pršelo, a tak z našich výletních plánu sešlo. V hotelu jsme ovšem prožili naprosto dokonale strávený čas, kdy se neměl šanci nudit ani náš syn, který si zde dokonce našel i nové kamarády.

Stezku korunami stromů i Sněžku stojí za to vidět

Na naší dovolené se nám velmi líbila nedaleká Stezka korunami stromů i Sněžka, na kterou jsme se vydali. Nechyběl ovšem ani Pančavský vodopád, který patří vůbec k největším vodopádům u nás a od hotelu je vzdálen pouhých 16 km. Přemýšlíme tak s manželem, že se na toto úchvatné místo příští rok znovu vrátíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup