pikwizard 4cd03dc8c7fcb0ae940db027e333e9c4 scaled

ZAKRA vládne českým čističkám

Není žádné podobné firmy, která by takovým způsobem ovládla trh s vodohospodářskými projekty, jako právě ZAKRA s.r.o. Tato mladá, dravá firma z Plzně nabízí zcela unikátní službu, v rámci které pomáhá klientům po celé republice se zřízením čističek odpadních vod, retenčními nádržemi, kanalizačními i vodovodními přípojkami, a to od A do Z. Od prvotní projektové dokumentace, přes hydrogeologický posudek, povolení úřadů až po samotnou realizaci. Zákazníkům tak šetří desítky hodin zbytečných starostí.

Je vůbec první svého druhu v ČR a tak není překvapení, že si rychle našla cestu do všech krajů a měst v zemi. Za poměrně krátkou existenci realizovala ZAKRA vyšší stovky projektů. Nenechte se však zmást. Nejedná se o žádné nováčky. Společnost totiž navazuje na zkušenosti ostřílených profesionálů z Vodoplan s.r.o., kteří se v oboru pohybují už dekády.

Pokud máte zájem o zřízení ČOV k vám na pozemek, vyzkoušejte úvodní nezávaznou konzultaci zdarma. O tu můžete zažádat zde. Specialisté se s vámi spojí a bezplatně vám poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup