damska penezenka

Kožené peněženky jsou zkrátka IN

Peněženka je produktem estetickým a zároveň praktickým. Na jednu stranu se stává výborným doplňkem outfitu, a na tu druhou zase bezpečnou úschovnou pro peníze, doklady a ostatní věci. Ať už je pro vás důležitá z jakéhokoliv důvodu, zaměříme se v tomto článku na její výběr. Nastíníme vám pár indicií, jakým směrem se ubírat při jejím nákupu.

Primární volba výrobního materiálu

Každý si jistě kupuje peněženku na delší dobu. Pokud chcete, aby vám vydržela odpovídající čas, zvládla každodenní vyndávání a zandávání do tašky, kapsy nebo kabelky, měli byste důkladně přihlížet k volbě výrobního materiálu. V tomto směru vsaďte na dlouhodobě prověřenou jistotu, kterou je kůže.

Ano, dámská kožená peněženka nebo ta pánská toho vydrží daleko více, než kdyby šlo o jakýkoliv syntetický či textilní materiál. S kůží se totiž pojí hned několik přínosných vlastností, jakými jsou snadná údržba, vyšší povrchová odolnost a delší životnost. A věřte nebo ne, takové vlastnosti u nové peněženky zkrátka chcete.

Od materiálu ke vzhledu

S výrobním materiálem peněženky pochopitelně souvisí i výsledný vzhled. Kůže nemusí být pouze hnědá nebo černá, jak by si mohl, kdo myslet. Dnes se domůžete daleko kreativnějších a nápaditějších barevných variant, jež budou ve výsledku korespondovat s vašimi potřebami.

Pánové se jistě spokojí s usedlejšími vzhledy a povrchem kůže, která bude působit mužně. To dámy dají přednost extravaganci, pestrosti a různým barevným formacím. A v tomto případě je kůže velice tvárná, takže na své si přijde doopravdy kdokoliv.

Odlišné rozměry kožené peněženky

Pokud se vaší volbou stane pánská kožená peněženka, budete s největší pravděpodobností cílit na kompaktnost, přiměřené množství úložného prostoru a skladnost. Obvykle to tak u mužů bývá, protože nosí peněženky po kapsách. Není to ale samozřejmě podmínkou. To platí i v případě žen, které volí spíše větší modely peněženek.

damska penezenka

Výslednou velikost peněženky byste měli zvážit podle toho, co všechno v ní budete nosit a kde ji budete nosit. Výjimkou nejsou rozkládací kožené peněženky nabízející přemíru kapes pro úschovu platebních a ostatních karet, dokladů, papírových bankovek a mincí. Opakem toho mohou být velice jednoduché modely jen s tím nejnutnějším.

Zároveň nepodceňujte ani vhodné zapínání peněženky. Ne každý se totiž spokojí s běžným zavřením bez jakéhokoliv bezpečnostního prvku. Pokud do této skupiny patříte také, pak vsaďte na zip nebo praktický pant.

Velký výběr kožených peněženek

Ať už se rozhodnete pro nákup jakékoliv kožené peněženky, bude vám v tomto směru nápomocen specialista s pestrou produktovou nabídkou. Jsou to peněženky AHAL, kde si na své přijdou pánové i dámy. Dokazuje to pestrý výběr peněženek nabývajících nejrůznějších podob.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup