Pončo – nejen na přehlídková mola

Móda je nepředvídatelná, hravá i barvitá. Jednou z nejnovějších trendů plážových doplňků je jednoznačně pončo. S ručníky a osuškami je na pláži amen, tato vychytávka Vás mile překvapí a potěší.

Převážná většina těchto „profi – osušek“ je rychleschnoucí. Sportovci nadšeně uvítají pohodlí ponča, které má vlastnosti bavlny. Bonusem je však to, že nezadržují tolik vody, jako klasický ručník.

Ručníkové pončo jistě oceníte na dovolené, nebo u bazénu. Skvěle plní funkci ručníku i županu najednou. Pro Vaše malé ratolesti si bezpochyby zamilujete pončo s kapucí. Zahřeje, osuší a ochrání před slunečními paprsky.

Různé varianty a provedení pro sportovní nadšence

Ani v koupání nezůstaneme pozadu. Sportovce uchvátí koupací verze tohoto skvělého multifunkčního módního doplňku. Na trhu je již široká nabídka.

  • Ať už jste na pláži jako rekreant, nebo zkušený surfař vyzkoušejte například vychytávku v podobě ponča mysticPoslouží Vám jako osuška, skvěle absorbuje vodu a zároveň je rychleschnoucí. Po plavání, nebo sportování Vás zahřeje, ochrání před větrem, nebo slunečním zářením. Snadno se převléknete do suchého oblečení i bez kabinky 😊. Vše bude ukryto před zraky ostatních přítomných. Na výběr budete mít mnoho barevných variant, dlouhý i krátký rukáv.
  • Co takhle dát si kitesurf? Pončo Vás skvěle ochrání před vlnami i ostrými paprsky slunce.
  • Jste duší i tělem vodák? Nechcete si zmáčet plavkami sedačku v autě, nebo v restauraci? Sáhněte po ponču, nepropustí ani kapku.
  • Přední kapsa, takzvaná klokanka umožní uschovat pár drobných na plážové osvěžení.

Plážové pončo pro celou rodinu

Na výběr budete mít širokou škálu barev a materiálů nejvyšší kvality. Do slušivého ponča se směle zahalí maminka, babička, Vaše dítka. Ani pánské pončo není tabu. Pokud nechcete nijak barevně ani designově vynikat, můžete sáhnout po typu „unisex“.

Ušetříte místo v kufru, jelikož nahradí jak župan, tak i osušku či ručník. Je multifunkční, a hlavně i slušivé a praktické. Pokud máte doma malé „vodníčky“, pořiďte jim dětské koupací pončo. Kvalita se snoubí se stylem, jistě nešlápnete vedle.

Ponča lze vybírat podle toho, k čemu Vám bude sloužit. Především jsou vyrobena z kvalitních materiálů, zejména bavlny s polyesterem. Některé kousky koupíte ve složení 100% polyester.

Udrží Vaše tělo v teple před sportovním výkonem i po něm. Rozhodně nestudí, jako ručník, který zadržuje větší množství vody. Proto je výběr sportovních ponč skvělou volbou a garancí spokojenosti a pohodlí.

Odvažte se a popusťte uzdu své fantazii, sportovní ponča jsou prostě sexy a trendy. Barevná provedení pozvednou Vaši osobnost a dodají ten správný „drive“. Skvělé sportovní výkony na sebe nenechají dlouho čekat.

Autor: Mysticstore.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup