Tipy na nošení šperků do práce

Zvolit správné oblečení do práce není vždy jednoduché, především když máte jasně daný dress code. Myslíte si, že kancelářské oblečení je nudné a bez nápadu? Šperky jsou rozhodně tím, co může Váš vzhled vylepšit! Časy, kdy se ženy do kanceláře oblékaly jako muži, a volily pouze strohé kostýmy bez jakýchkoli doplňků, jsou pryč. Dále najdete pár tipů na to, jak při výběru a kombinování šperků nešlápnout vedle.

Než odejdete z domu, jeden šperk odložte

Pokud se obáváte, že byste mohly doplňky překombinovat, doporučujeme Vám, abyste vždy před odchodem do práce jeden šperk nechaly doma. V konzervativních kancelářích je lepší mít buď náušnice, nebo náhrdelník, ale ne oboje zároveň.

Vyberte jeden výrazný kus

zlatý náhrdelníkJe jednoduché dotáhnout Vaše oblíbené šaty k dokonalosti, aniž byste to se šperky přehnala. Vsaďte na jeden výrazný kousek, kterým můžou být různé náramky, přívěsky nebo náhrdelníky. Jiné doplňky už nebudou potřeba.

Pokud se rozhodnete pouze pro jeden druh doplňku, vyberte náušnice

Velké a výrazné náušnice s kamínky, ať už ve formě klipsů nebo klasických visacích náušnic, dodají Vašemu vzhledu upravenost a vytříbenost. Nebojte se barev, které Váš outfit celkově oživí. Pokud navíc preferujete základní kusy oblečení spíše v neutrálních barvách, nebude problém takové náušnice zkombinovat téměř s čímkoli z Vašeho šatníku.

Na vylepšení nálady sáhněte po prstýnku

Celý den se díváte na klávesnici počítače. Ozdobte proto své ruce prsteny, které rozjasní Vaši náladu a udělají den veselejší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup