Zima je tady a my vybíráme kvalitní obuv

Téměř každý rok, ne-li opravdu každý, řešíme, jestli má naše ratolest detské snehule nebo zimní botky. To samé řešíme i u dámských sněhulí nebo pánské zimní obuvi, jen nejspíš ne tak často jako u detské obuvi. Kvalitní zimní obuv, by měla mít pevnou podrážku s vroubkováním, které je proti sklouznutí, se kterým v zimě můžeme počítat. Dále by pánska zimná obuv měla mít, a nejen ona, nepromokavou vrchní vrstvu, která nejen pánské zimní obuvi, zaručí nepromokavost. U každé obuvi můžete použít impregnaci. Pak už jen záleží na výběru barvy, kterou máte nejradši, a která se vám popřípadě hodí i k oblečení.

 Děštník – módní doplněk či nutné zlo?

Dáždnik, pro někoho věc zcela nesmyslná, pro druhé nutnost, kterou nosí v kabelce – tašce, neustále. Pro ty z vás, který si bez dáždniku neumíte představit ani krok, není výběr zcela jednoduchý. Barevné variace dáždniků jsou v dnešní době veliké, a proto byste si dáždnik měli vybrat tak, aby vám ladil k oblečení. Pokud si z nepřeberného množství různých designů přeci jen nemůžete vybrat, vsaďte na osvědčenou klasiku neutrálních barevných tónů. Pro malé princezny a prince je na výběr z mnoha dětských variant s různými postavičkami z oblíbených filmů.

Příchod zimy – výlet na hory

S příchodem zimy se spousta z nás vydává odpočinout na hory. K tomu je třeba vzít si cestovný kufor nebo cestovná tašku, jelikož málokdy jezdíme sami. Většinou cestujeme s celou rodinou nebo s partou přátel, a přeci jen zimní výbava zabere podstatně více místa než letní oblečení.  Jestli je vhodnější cestovní taška nebo cestovní kufr, záleží na tom, jestli jedete na hory v tuzemsku nebo do zahraničí. Do letadla je lepší pořídit si kvalitní cestovní kufr, protože cestovní kufr je odolnější proti nárazům.  Na hory v tuzemsku se vám zase více hodí více cestovní taška, která je oproti cestovnímu kufru skladnější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup