Zimní dámské bundy – právě teď si nejlépe vyberete

Možná se vám bude zdát scestné, mluvit právě teď o zimních dámských bundách a zimních dámských kabátech. Možná už nepamatujete dobu proslulého pionýrského hesla: “Vždy připraven!”. Věřte ale, že mít v šatníku připravenu pánskou bundu, pánský kabát, jarní dámskou bundu, jarní dámský kabát, je vždy na místě. Ono také při nákupech na poslední chvíli pak člověk většinou nenajde právě takový módní kousek, takovou barevnou variantu, netradiční kombinaci nebo střih, po kterém touží. Prostě oblečení, které bude pohodlné, ve kterém se bude dobře cítit a také v něm bude dobře vypadat. Myslet už nyní na podzim či příští jaro a vybírat teplejší věci na zimu se vyplatí právě nyní.

Jakou délku šatů zvolit? Jakou chcete!

Na druhou stranu je pravda, že v pětatřiceti stupních se jen málokomu chce přemýšlet o podzimním a zimním oblečení. Teď je třeba se soustředit na dámské šaty s krátkým rukávem, dámská trička krátký rukáv a pánská trička.

Žena, která se oblékne do šatů, má z 90 % outfit hotový. Pokud k dámským šatům přidá doplňky – šperky, a zejména vhodnou obuv a kabelku, může vyrazit prakticky kamkoliv. Může zazářit u vody (v tom případě by šaty měly být volné a vzdušné), může se vydat do městských ulic, může vyrazit s kamarádkou jen tak na kafíčko. Na délce letos nezáleží. Módní jsou mini šaty, středně dlouhé šaty, dlouhé šaty i maxi šaty.

Inspirujte se na inspirater.cz

Večerní společenská událost si zaslouží spíše dámské šaty s dlouhým rukávem a elegantní pánskou košili. Pokud hodláte vyrazit do společnosti jako pár, měli byste barevně i materiálově ladit. Nikde není napsáno, že pánové musí bezpodmínečně sáhnout po pánské košile jednobarevné. Klidně se mohou obléknout i do pánské košile se vzorem. Jen je třeba barvy kombinovat s citem a rozumem. Pánské košile se vzorem vypadají velmi hezky, pokud k nim obléknete pánské džíny. Díky portálu inspirater.cz budete vždy v obraze!