Odpočívadlo pro kočku jsem jednoduše musela pořídit

Asi před sedmi měsíci jsem si do bytu pořídila kočičího parťáka Tomáše. Našla jsem ho před podnikem, ve kterém pracuji jednoho sychravého listopadového dne, a tak jsem mu nabídla nové útočiště. Tomáš byl zdravý a také velmi čiperný kocour, který musel neustále někde dovádět a lovit. Tudíž jsem mu zakoupila velké odpočívadlo pro kočku, na kterém řádil a také řádí každý den. I přesto, že tvoří dominantu našeho obývacího pokoje a Tomášovi nabízí vše od her až po odpočinek, ze všeho nejraději svůj volný čas tráví na okně a vyhlíží, co se venku děje. Tudíž jsem mu pořídila ještě jedno krásné, parapetové odpočívadlo, které si nemůže vynachválit Tomášek, a dokonce ani já.

Odpočívadlo pro kočku jsem připevnila i bez partnera

Když jsem své nové odpočívadlo pro kočku pořizovala, partner byl zrovna na služební cestě, a tak jsem stála před úkolem, který se zpočátku jevil jako nelehký a sice, odpočívadlo na parapet připevnit. Naštěstí ovšem byla montáž odpočívadla díky dvěma jednoduchým svorkám velmi lehká a zvládla jsem ji dokonce v rekordním čase a zároveň také za asistence Tomáše, který již netrpělivě vyhlížel, kdy bude odpočívadlo přimontováno.

Odpočívadlo pro kočky na parapet

Pratelné, příjemné a především prostorné

Přesně těmito slovy by se dalo popsat toto úžasné odpočívadlo pro kočku. Je velmi prostorné a Tomášek ho dokonce zcela vyměnil za velké antracitové škrabadlo a zároveň také odpočívadlo, které mám v obývacím pokoji. Je velkým milovníkem naší ulice, tudíž ho od okna nyní již za žádnou cenu nemohu dostat. Díky tomu, že je odpočívadlo i velmi prostorné, chodí si do něj po obědě pospat a vrní přitom blahem. Rozhodně se mu vůbec nedivím, jelikož postranní polštářky na odpočívadle ke kvalitnímu spánku přímo vybízejí. Mimo jiné je celé odpočívadlo pratelné na nízkou teplotu, tudíž se velmi lehce udržuje hygienicky čisté.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup