zubni pece

Začněte se o své zuby starat důsledněji – radí na stomatologii Praha

Pokud jde o zubaře, za radostnou zprávu je třeba považovat to, že se Češi začínají o své zuby starat lépe. Přesto na dentální hygieně Praha a stomatologii Praha musí zubař Praha konstatovat, že si stále spousta lidí čistí zuby špatně. Stačí pravidelné mlsání sladkostí nebo nevhodně zvolený zubní kartáček, nejčastěji příliš tvrdý kartáček – oboje provede se zubní sklovinou svoje.

Jak si čistit zuby špatně

  • Špatně si čistí zuby každý, komu stomatolog Praha při návštěvě zubní ordinace Praha najde při každé návštěvě kaz.
  • Špatně si čistí zuby ten, kdo trpí zápachem úst nebo mu při každém lehčím podráždění krvácejí dásně.
  • Špatně si čistí zuby také ten, komu se odhalují krčky zubů.

Jak upřesňuje pracovník dentální hygieny Praha 2, nemusí jít přímo o špatné čištění zubů, ale třeba jen o čištění nedostatečné. Méně než 2 minuty rozhodně na důkladné vyčištění zubů nestačí. Vždyť zuby je třeba čistit vpředu i vzadu, důležité je čistit dásně a krčky a také všechny ostatní plošky zubů.

Jak si čistit zuby dobře

Pokud si nejste jisti, zda si své zuby čistíte správně nebo dostatečně, nechte si vše vysvětlit v zubní ordinaci Praha nebo na dentální hygieně Praha. Největší chybu lidé dělají, když zapomínají na čištění mezizubních prostorů. Právě ty jsou často úschovnou nebezpečných bakterií, které hodují na zbytcích jídla, jež se často v prostorech mezi zuby usazují.

Pokud si myslíte, že si své zuby čistíte dobře a dostatečně dlouho, že máte odpovídající zubní kartáček, který si pravidelně vyměňujete, že nezapomínáte na mezizubní prostory, vyzkoušejte speciální roztok nebo žvýkací tabletky. Slouží jako indikátory zubního plaku. Barevně zvýrazní místa v ústní dutině, kde plak i přes vaše pečlivé čištění přece jen zůstal. Tuto metodu, jak si ověřit, že jsou vaše zuby dokonale čisté, doporučuje i dentální hygiena Praha 2. Buďte při čištění zubů trpělivý a pečlivý, pak vás bude moci zubař Praha v zubní ordinaci Praha jen chválit. Budete mít také jistotu, že se do budoucna pravděpodobně vyhnete zubním implantátům Praha.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup