Největší nabídka z různých koutů světa

Společnost Alifea s. r. o. vznikla v roce 2012, kdy skupina milovníků kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín rozjela své podnikání a uvedla na český trh ta nejlepší kvalitní vína ze všech koutů světa. Jedná se především o vína z Francie, Rakouska, Německa a Itálie. Stali jsme se třikrát nejlepšími dovozci kvalitních vín a umístili jsme se na předních příčkách i v jiných soutěžích, například degustačních. Naše kvalitní vína byla také několikrát prezentována na titulní stránce časopisu Wine & Degustation. Vína z naší nabídky procházejí dlouhým a důkladným degustačním výběrem. Jestliže potřebujete radu ohledně kvalitního vína pro zvláštní událost, rádi Vám podáme pomocnou ruku.

Degustace pro Váš lepší výběr

Pravidelně pořádáme degustaci vín v Praze, kde si, pod dohledem zkušených vinařů, sommeliérů a odborníků na slovo vzatých, máte možnost vybrat z mnoha kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín. Degustace vín probíhá v poklidné a přátelské atmosféře, kdy Vám naši profesionálové, kteří s námi spolupracují již delší dobu, předvedou, jaké víno je pro Vás tou pravou a jedinou volbou. Dále si můžete na našich stránkách objednat jedinečné degustační sady. V těch najdete mnoho druhů kvalitních vín za zvýhodněné ceny. Víme, že kvalitní víno si zaslouží péči a děláme maximum pro jeho lahodnou chuť a pro spokojenost našich zákazníků.

Nejlepší vína ze známých vinic

Nejlepší vinaři ze všech koutů světa pro nás pěstují kvalitní víno, plné chuti a vůně. V dnešní době dávají přednost ekologickému ošetřování vinic bez jakýchkoliv chemikálií, což je nejlepší a nejšetrnější způsob, jak se navrátit k přírodě a jak obnovit správnou rovnováhu biotopu. Kvalitní červená vína, stejně jako kvalitní bílá vína z našeho sortimentu jsou tím nejlepším, co jste kdy ochutnali. Jste li nadšený milovník kvalitních vín a dáváte přednost plné chuti, určitě si u nás vyberete. Budoucnost kvalitních vín, pěstovaných bez sebemenší chemie, je velmi pozitivní. Víno si zaslouží péči, proto jej dovážíme v závislosti na počasí. Jsou uložena v prostorech, jež jim umožní bezpečné uskladnění a zrání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup