Tip pro nákup dárků pro Vaše vnoučata

Dnes na trhu existuje nepřeberné množství hraček, jak pro kluky, tak i pro holky. Výběr dárků pro děti je mnohdy matoucí i pro rodiče,natož pak pro babičku a dědečka! Mnohdy chtějí prarodiče udělat svým vnoučkům radost. Chtějí jim koupit krásnou hračku, která by je potěšila. Zároveň se však obávají, že jimi vybraná hračka bude pro dnešní děti již retro hračkou. Když však sáhnou po osvědčených hračkách, nemusejí mít strach, že jimi nepotěší. Dobrá, kvalitní a oblíbená hračka nemusí být zároveň i novinkou na trhu hraček!

Jakou hračku pořídit vnučce?

Výběr hraček pro holčičky nemusí být nijak těžký. Panenka, s kterou si hrávali prarodiče je stále oblíbenou hračkou i dnes.  Až na to, že se vyvinuly její funkce i design. Dnes opravdu letí panenka Monster High a i když mohou být prarodiče malinko zděšeni jejím vzhledem, takovým dárkem rozhodně potěší.  Zůstat však mohou i u tradiční Barbie panenky, které čas na jejím půvabu nic neubral. Stejně tak i miminka- panenky patří k evergreenům hraček pro holčičky. Pořídit jim můžete i dětský kočárek a příslušenství a dárek bude kompletní!

Nejen s panenkami si holčičky hrají!

LEGO friendsI když si drtivá většina holčiček hraje s panenkami, některým byste se mohli zavděčit pořádnou Lego stavebnicí! Možná, že si říkáte, že stavebnice je typickou hračkou kluků, ale kdepak! Dnes existuje i Lego stavebnice speciálně navržená pro holčičky. Série Lego Friends a Lego Princezny jsou toho důkazem. Krom barevných kostiček obsahují i spoustu těch holčičích věcí! Proto si Lego stavebnici pro holčičky klidně můžete připsat na seznam Vašich dárků.

Jakou hračku pořídit vnoučkovi?

Vybrat hračku pro kluky není nijak těžké. A když vás ihned napadne autíčko, jste na správné cestě. Autíčko je totiž stále oblíbenou hračkou pro kluky. Vybírat můžete z velmi propracovaných modelů autíček, tahacích autíček, aut na setrvačník a dalších typů. Radost uděláte popelářským vozem, jeřábem, bagrem, stejně tak i hasičských či policejním autíčkem.  Vybírat však můžete i z letadel, vrtulníků, lodí i vojenské techniky, která zaručí velkou zábavu.

Když pak chcete koupit hračku, která by značně přispívala k rozvoji dětských smyslů, sáhněte po stavebnici! Konkrétně Lego stavebnice je u kluků velmi oblíbená. Nabízí vše, co kluci milují! Vybírat můžete z nejrůznějších sérií, jako je Lego Ninjago, Lego Chima, Lego Creator, Lego Star Wars a další série. Lego stavebnice rozvíjí jemnou motoriku, prostorovou představivost, tvořivost a v neposlední řadě i trpělivost.

Tak vidíte, výběr hraček pro vnoučata není nijak obtížný! Stačí sáhnout po oblíbených a ověřených hračkách, které přinesou hromady zábavy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup