Car rental Poprad vám zaručí bezproblémový pronájem auta on-line

S pronájmem aut bývají v zahraničí mnohdy spojeny určité potíže, zvláště pokud si auto vybíráte na místě a bez předchozí rezervace. Cestování po Slovensku se vám zjednoduší, pokud využijete non-stop služby car rental Poprad. Jednoduchým zadáním požadavků na termín i konkrétní typ automobilu zjistíte, kolik půjčovné bude stát a jaké jsou pevně stanovené podmínky. Na výběr máte mezi mnoha typy automobilů, s manuální či automatickou převodovkou, s dieselovým nebo benzinovým pohonem. Zvolit si můžete i doplňkovou výbavu, jako jsou například dětská autosedačka, střešní nosič na kola nebo lyže, GPS navigace, ale i sněhové řetězy a podobně.

Car rental Poprad Renault

Výhodou půjčovny car rental Poprad je, že je k dispozici motoristům nepřetržitě, a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, 365 dní v roce. V případě potřeby jsou řidičům nabízeny služby jako transfer z letiště, přistavení auta na letišti či na konkrétní adresu. Je možné si pronajmout i auto s řidičem, anebo si zarezervovat vozidlo pouze na jednosměrnou cestu. Pobočky půjčovny jsou rozesety i po evropských letištích v městech jako Krakov, Vídeň a Budapešť. Car rental sídlí také v Bratislavě. Pro snazší cestování lze využít i služeb půjčovny, která vám zajistí ubytování. Zkušenosti s pronájmem aut má půjčovna již od roku 1990, což je dostatečná záruka pro jistotu a spolehlivost.

V souhrnné ceně za pronájem jsou zahrnuty non-stop asistenční služby, zákonné a havarijní pojištění EURÓPA, neomezený počet najetých kilometrů, dálniční poplatek pro území SR, použití náhradního vozu v případě poruchy pronajatého auta, letištní poplatek a parkování na letišti v Popradě, v zimním období zimní pneumatiky a nemrznoucí směs. Nově je k základnímu pojištění CDW připojen i poplatek za nepojízdnost. Auta se pronajímají, a tedy i vracejí, s plnou nádrží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup