zahradni zidle

Začíná jaro! Je potřeba pořídit nový zahradní nábytek

S počínajícími teplými slunečními paprsky se do mysli většiny lidí vkrádá otázka, jak budou trávit letošní léto na zahradě, zda použijí starý zahradní nábytek anebo si letos konečně dopřejí nový zahradní set, stůl nebo zahradní židle. S pořizováním zahradního nábytku souvisí také koupě slunečníku anebo rovno altánku a výběru vhodného zahradního osvětlení. Co všechno si pořídit, aby vaše letošní léto stálo za to?

Stůl anebo rovnou celý zahradní set?

Zahradní nábytek to není jenom stůl a zahradní židle. Myslet je třeba také na vaše pohodlí. Rozhodně se tedy poohlédněte také po nabídce praktických lehátek, zahradních lavic a samozřejmě i slunečníků, které odkloní nepříjemné sluneční paprsky v horkém létě. Pro své pohodlí si můžete dopřát také houpací síť, která sice zabere dost prostoru, ale jinak je poměrně nenáročná na údržbu i používání.

Altán poskytne bezpečný úkryt

Pro zajištění domácí atmosféry i u vás na zahradě se vyplatí investovat do altánku anebo rovnou zahradního domku. Ten by měl být odolný a mít pevnou konstrukcí, a pokud možno alespoň dvě stěny, aby v případě deště bylo místo, kam se schovat. Praktické jsou zahradní sety určené pro více osob, které nejčastěji obsahují stůl a několik židlí. Narazit ale můžete také na zahradní sedací soupravy složené z ratanových pohovek stolečku a křesílek. Velmi oblíbený je v tomto ohledu také umělý ratan, který vypadá esteticky velmi dobře a splňuje požadavky na vysokou životnost a odolnost.

Po práci zábava

Máte zahradu nejen k relaxaci, ale čas od času je na ní potřeba udělat také nějakou údržbu? Pak se rozhodně budou hodit také domky na nářadí a alespoň základní zahradnické potřeby. Pro děti rozhodně pořiďte i hračky na zahradu. Zabaví je a přinesou jim spoustu nových zážitků. Abyste si váš pobyt na zahradě zpříjemnili, můžete investovat do bazénu anebo vířivky. Ty jsou velmi odolné i v nafukovací verzi a z hlediska dimenzování jejich prostoru si můžete vybírat z modelů pro 2, 4, 6 a více osob. Při výběru vířivky na zahradu si ohlídejte počet trysek. Těch vzduchový by mělo být alespoň okolo 100 a k nim by měly přibýt alespoň 2 až 4 hydromasážní. Oblíbenou relaxační činností na zahradě je také grilování. Zahradní grily seženete v několika nejrůznějších variantách od elektrického po plynový či gril na uhlí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup