Máte nějaký příjem, ale nechtějí schválit půjčku, kam se obrátit a kdo půjčí

Spadáte rovněž do následující kategorie lidí? Máte sice pravidelný příjem ze kterého si můžete dovolit splácet půjčku. Ale pokud požádáte o nebankovní půjčku, tak vám ji vždy zamítnou. Jelikož vaše peníze nepocházejí ze zaměstnání (HPP). Vy přitom ovšem víte, že jste schopni si dovolit splácet. A že se splátkami nebudete mít vůbec žádné potíže. Kam se v takové situaci obrátit a jak najít toho, kdo půjčí peníze? Řešení je překvapivě jednoduché a i rychlé.

Podívejte se kdo půjčuje i bez zaměstnání

V následujícím porovnání půjček bez zaměstnání je přehled všech českých poskytovatelů, kteří nabízejí zájemcům peníze i bez toho, aby museli mít zaměstnání. Ovšem pozor – samotné zaměstnání zde sice není vyžadováno, může ovšem být vyžadován alespoň nějaký jiný pravidelný příjem. Například alespoň mateřská, důchod, brigáda aj. Pokud nejste schopni doložit alespoň takový příjem, vyberte si v daném porovnání kategorii zcela bez příjmu. V kategorii výše se počítá, že nemáte zaměstnání, ale máte pravidelný měsíční přísun financí.

Ve výsledcích vidíte, že je zde mnoho různých nebankovních nabídek. Jak vybrat tu pravou? Nejdříve si vyfiltrujte jen ty, které vám budou vyhovovat z hlediska poskytované výše. Posuvníkem lze nastavit požadovanou částku, případně sumu můžete vepsat do vyhledávacího pole. A ve výsledcích zůstanou jen vyhovující. Následně již jen vyberte tu, kterou si chcete sjednat. Klikněte na žádost. Přejděte na internetové stránky dané nebankovní společnosti. A vyplňte žádost přímo na jejich stránkách. Bez zprostředkovatele, jednejte přímo. To je ta nejrychlejší cesta k penězům.

Jak mít peníze ještě dnes bez čekání

I pokud nemáte zaměstnání, tak i tak můžete mít peníze u sebe ještě dnes. Můžete je ihned vybrat z bankomatu nebo poslat jako platbu. Postupujte dle následujícího návodu:

  1. Podívejte se na srovnání, vyberte si ten produkt, který vám vyhovuje parametry a kde splňujete vyžadované podmínky.
  2. Klikněte na tlačítko žádosti a přejděte na www stránky poskytovatele.
  3. Pečlivě vyplňte formulář a odešlete svoji žádost. Není třeba dokládat žádné dokumenty.
  4. Žádost je posouzena (20 minut) a výsledek je vám sdělen telefonicky či emailem (5 minut).
  5. Peníze jsou vám ihned doručeny na váš bankovní účet (řádově sekundy).

Vybírejte bez omezení i vyšší částky

Drobným problémem pro některé žadatele zde může být maximální hranice těchto půjček. Omezeny jsou okolo 50.000 Kč – chcete-li více, budete jen velmi těžce hledat vhodné produkty mezi nabídkami bez zaměstnání. Řešením je se podívat na všechny nabídky a udělat si porovnání nebankovních půjček bez omezení na kategorie. Naleznete zde úplně všechny nabídky. Až do výše 800.000 Kč. Způsob podání žádosti a vyplacení je stejný. Ovšem nad 100.000 Kč může být nutná osobní schůzka k podepsání smlouvy a mnohdy ne vše půjde vyřešit jen přes internet.nebankovky.cz

Následně splácejte vždy včas

Nezapomeňte, že získání peněz jen jen polovina celé transakce. Následně musíte i peníze vrátit.

Vždy doporučujeme platit včas a nikdy se neopozdit. Jelikož v takových případech poskytovatelé nabízejí výhodné akce. Mnozí z nich vracejí již zaplacené úroky. Splácí-li klient po celý rok včas na konci roku je mu vrácena polovina všech zaplacených úroků. Rovněž se stáváte prověřeným klientem, který příště má žádosti nejen automaticky schváleny, ale může žádat až o dvojnásobné sumy. Splácení včas tedy není důležité jen z důvodů vyvarování se penále a pokud, ale i z důvodů čerpání bonusů a získání výhod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup