Nezapomeňte navštívit prodejní galerii umění

Když se řekne Praha, každému z nás se vybaví Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, metro, divadla a spousta architektonických památek. Kromě toho všeho však Praha nabízí také bohatý výběr výstavních prostor, muzeí a galerií. Láká vás středověké a antické umění? V Praze ho najdete. Tíhnete spíše ke kontroverznějšímu modernímu umění? I za ním se můžete vydat právě do Prahy. Pokud se nechcete jenom dívat, potom se určitě vyplatí zavítat do prodejní galerie umění, kde si můžete galerii obrazů nejen prohlédnout, ale obrazy vašemu srdci milé si rovnou koupit nebo si je zamluvit. Vždyť se jedná o prodejní galerii obrazů.

Kam za uměním v Praze?

Hledáte tipy, které vás v Praze zavedou za historií, poučením, zábavou a uměním? Můžete zkusit například Ateliér Josefa Sudka v Praze na Újezdě, Galerii Křehký v Praze, České muzeum výtvarných umění v Praze, Centrum současného umění DOX, Leica Gallery Prague (fotografickou galerii v centru Prahy), Obrazárnu Pražského hradu, Národní galerii v Praze – Veletržní palác, kde na vás čeká stálá expozice Umění 19., 20. a 21. století, Expozici Národní galerie v Praze (největší sbírka výtvarného umění), Museum Kampa, Muzeum hlavního města Prahy a další. Vynechat však v žádném případě nesmíte ani galerii Praha! Tato prodejní galerie u Betlémské kaple se specializuje na prodej moderního umění.

Kam na výlet za kulturou?

Máte v plánu o víkendu vyrazit někam na výlet? Máme pro vás skvělý tip! Vydejte se na výlet do Prahy. Pokud budete mít štěstí a trefíte se například do státního svátku, kdy mnohé instituce pořádají Dny otevřených dveří, budete moci navštívit například Senát. Sídlí v Praze na Malé Straně.  Současně s tím si budete moci prohlédnout Valdštejnskou zahradu, výstavní síň Senátu a také Trčkovskou galerii. Určitě však pamatujte také na galerii umění, která se kromě výstav zabývá také prodejem umění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup