Výroba etiket v Plzni

Součástí marketingového mixu, o němž se učí na škole každý profesionál v reklamě, je také produkt. A k němu neodmyslitelně patří obal, který především prodává. Jeho vzhled dokáže přitáhnout zrak zákazníka právě tím správným směrem. Nedílnou součástí každého obalu je také etiketa. Nejenže obsahuje podstatné informace o výrobku, ale také přispívá k tomu, že produkt vyniká mezi ostatními. Jaké etikety jsou na trhu k dispozici a kde je možné si zadat jejich výrobu?

Etiketa je na obalu tvořena materiálem, tvarem a grafickým zpracováním. Výroba etiket se zabývá především materiálem, který bude nejvhodnější k použití. Současně s tímto má na starosti finální zpracování. Role grafiků spočívá ve vlastním návrhu etikety, přičemž úzce spolupracují s klientem. Ideální variantou je součinnost všech zúčastněných na výrobě etiket, aby byl konečný výsledek kvalitní. Zde nejvíce záleží na tom, jak dobře umí výrobce etiket zvládnout jejich tisk.

Tisk etiket jako důležitá součást jejich výroby

Etikety v kotoučíchPokud se zákazník rozhodne pro malonákladový tisk etiket, využívá se obvykle laserová technologie potisku A4 archů s různou velikostí. U etiket v kotoučích se tiskne na termotransferových a inkoustových tiskárnách, a to černobíle, nebo barevně. V případě zájmu ze strany zákazníků společnost umí nabídnout také jednotlivě vyseknuté etikety se splitem.

Samolepicí etikety v arších nebo kotoučích

Samolepicí etikety lze objednat prostřednictvím kontaktního formuláře online. V poptávce je především třeba uvést velikost etiket, tedy šířku a výšku. Důležitým parametrem je také výběr vhodného materiálu a velikost vnějšího průměru celého kotouče. Není nic jednoduššího než si objednat své nové etikety z domova.

Vaše zboží si zaslouží tu nejlepší etiketu. Už víte, jak bude vypadat?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup